Fruit Case Fruit Case

Fruit Case - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Fruit Case
Producent: NetEnt
RTP: 96.42%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: 600
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Gra automatowa Fruit Case O automacie można myśleć jako o kolejnym rozwoju o tematyce owocowej. Ale pomimo zastosowania dość standardowej fabuły, NetEnt wciąż zdołał stworzyć oryginalne kasyno z natychmiastowymi wypłatami, które szybko zyskało popularność wśród graczy.

Nowa gra jest w stanie naprawdę zwabić i dać pozytywne emocje z samego procesu. Aby bez ryzyka zapoznać się z nowościami, możesz najpierw zagrać w trybie demo.

Recenzja slotu na owoce

Pomysł stworzenia automatu z symbolami w kształcie owoców był tak popularny wśród użytkowników, że stał się najbardziej rozpowszechniony wśród wielu programistów. Dlatego firma NetEnt nie była wyjątkiem i przedstawiła światu maszynę Fruit Case. Tutaj użytkownicy mogą zostać przetransportowani do wirtualnego zakładu przetwórstwa owoców.

Przyjemna ścieżka dźwiękowa uzupełnia ogólny obraz i pozwala w pełni poczuć atmosferę gry Fruit Case Slot. Każdej kombinacji nagród towarzyszą efekty graficzne i wizualne. Zdjęcia owoców, które biorą udział w zwycięskim łańcuchu, są wysyłane do prasy.

Symbole

Jako podstawę do stworzenia automatu wykorzystano nie tylko motyw, ale także standardowe obrazy typowe dla wielu automatów bez bonusu od depozytu. Oprócz nich, automat zapewnia specjalną kategorię symboli, które pełnią dodatkowe funkcje.

Ostatnia kategoria obejmuje:

 • Dziki symbol - drewniane pudełko z napisem Fruit Case (może zastąpić prawie wszystkie ikony w urządzeniu);
 • Symbol bonusu - prezentowany w postaci koktajlu owocowego (uruchamia poziom nagród).

Grupa symboli tematycznych na automacie Fruit Case obejmuje obrazy owoców:

 • pomarańczowy;
 • Cytryna;
 • Gruszki;
 • Truskawki.

Oprócz nich gniazdo ma standardowe ikony, które są wykonane w formie puszki, w której kolor karty jest nakładany od królowej do asa.

Gra bonusowa

Recenzja slotu Fruit Case Funkcje bonusowe Fruit Case mają na celu dać graczowi dodatkowe możliwości zwiększenia procentowej wypłaty. W tym celu w automacie przewidziana jest dodatkowa runda, która umożliwia otrzymywanie darmowych spinów. Aktywacja ma miejsce, gdy wypadną 3 symbole bonusowe.

W wyniku takiego połączenia możesz uzyskać 10 darmowych spinów w trybie automatycznym. Podczas takich spinów wygrane rosną 3-krotnie. Jeśli taka kombinacja pojawi się ponownie, gra bonusowa zostanie ponownie uruchomiona. Pod koniec rundy wszystkie wygrane zostaną przelane na konto główne.

Rozgrywka

Fruit Case slot netent Fruit Case to jeden z najpopularniejszych slotów na pieniądze. Oprócz oryginalnego motywu, jego sukces wynika również z prostych funkcji technicznych i wysokiego procentu zwrotu (RTP 96,4%) . Struktura automatu to 5 tradycyjnych bębnów i 20 linii wypłat. Podczas gry używa się tylko kilku przycisków: wybierz poziom zakładu, nominał monet i uruchom.

Nominał monet można wybrać za pomocą ikon mniej/więcej. Gra zapewnia również autoodtwarzanie. Jest aktywowany odpowiednim przyciskiem. Cechą maszyny jest również funkcja zwijania, która zwiększa wypłaty z dowolnego obrotu. Tabela wypłat przedstawia się następująco:

 • Gruszka dodaje 10 do 100 monet;
 • Banki z kolorami kart przyniosą od 5 do 50 monet;
 • Truskawki zwiększą Twoje wygrane od 50 do 2000x zakładów;
 • Pomarańcza przyniesie od 20 do 1000 monet;
 • Lemon doda od 10 do 500x zakładów do wypłat.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Fruit Case
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top