Magic Portals Magic Portals

Magic Portals - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Magic Portals
Producent: NetEnt
RTP: 96.64%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 25/5
Maks. wygrała: x64 000
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

Przegląd slotu Magic Portals Magiczny portal istnieje! To zdanie najlepiej opisuje nowy mobilny automat - Magic Portals od NetEnt. Twórcy starali się, aby gra była jak najbardziej realistyczna, używając specjalnych efektów wizualnych i harmonijnego projektu.

Teraz, aby uciec od codzienności i zanurzyć się w tajemniczym świecie czarów, po prostu pobierz Magic Portals na urządzenie mobilne lub zagraj w pełną wersję na komputerze. Tak czy inaczej, nie tylko będziesz się dobrze bawić, ale także możesz wygrać duże nagrody.

Przegląd slotu Magic Portals

Już od pierwszych minut premiery oko jest zafascynowane fantastyczną grafiką automatu. Bogate czarno-niebieskie tło i różne atrybuty czarów to elementy, które dodają tajemnicy do obrazu i tworzą atmosferę magii w automacie Magic Portals.

Na boisku znajdują się specjalne magiczne portale, które pełnią dodatkowe funkcje. Głównymi bohaterami są magowie i czarownicy, których obrazy zobaczysz na bębnach. Staną się wiernymi asystentami w poszukiwaniu zaklętego bogactwa gry Magic Portals.

Oznaczenie symbolu

Ikony automatów w pełni odpowiadają magicznemu motywowi. Wszystkie służą różnym celom, więc są pogrupowane w kilka kategorii. Pierwsza kategoria charakteryzuje się obecnością symboli tematycznych, które przynoszą takie same mnożniki zgodnie z tabelą wypłat. Należą do nich:

 • Niebieska kula;
 • Sowa;
 • Obraz wiedźmy o niebieskich włosach;
 • Czerwona piłka;
 • Wilk;
 • Złotowłosa wiedźma;
 • Zielona piłka;
 • Smok;
 • Czarodziej w zielonym kapeluszu.

Specjalna grupa postaci w automacie Magic Portals składa się z 2 znaków specjalnych:

 • Symbol rozproszony - obrazek z napisem Free Spins;
 • Symbol Wild - obrazek z napisem Wild.

Gra bonusowa

Przegląd slotu Magic Portals Funkcje bonusowe automatów zawsze mają na celu maksymalizację wygranych. Magic Portals ma kilka z tych funkcji. Pierwsza opcja to tradycyjna gra bonusowa dla wielu światowych automatów do gry - darmowe spiny.

Można ją uruchomić tylko wtedy, gdy pojawi się specjalny symbol darmowych spinów. Powinien pojawić się na portalach z 5 lub 1 rolkami. W wyniku rundy gracz otrzymuje 10 darmowych spinów. Podczas tych spinów możesz wygrać kolejne 10 bonusowych spinów. Ponadto slot może zamienić zwykłe znaki w dzikie. Jeśli dwa portale zawierają jednocześnie identyczne obrazy, zamieniają się one w symbole Wild.

Rozgrywka

Slot Magic Portals netent

Magiczne portale należą do kategorii automatów do gier, które pozwalają wygrywać. Jest ku temu wiele powodów. Ale przede wszystkim duże wygrane to prosta rozgrywka i wiele dodatkowych funkcji.

Zasady gry są również dość proste. Przed tobą otworzy się boisko ze standardową liczbą bębnów (5) i 25 stałymi liniami. Liczba linii nie jest regulowana, więc gracze mogą ustawić tylko wielkość zakładu i nominał monet.

Nagrody są przyznawane w zależności od rodzaju symboli:

 • Kule w różnych kolorach dodają od 5 do 100 kredytów na konto;
 • Obrazy sów, wilków i smoków przynoszą od 10 do 150 zakładów;
 • Wiedźma, wiedźma i czarodziej pomnożą płatności przez 15 do 500 kredytów.

Całkowity RTP wynosi 96,6%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Magic Portals
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top