Neon Staxx Neon Staxx

Neon Staxx - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Neon Staxx
Producent: NetEnt
RTP: 96.99%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 40/5
Maks. wygrała: x40 000
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Recenzja boksu Neon Staxx Neonowe oświetlenie i muzyka elektroniczna wracają do mody. Net Entertainment wydało nowy automat - Neon Staxx, który stał się prawdziwym ucieleśnieniem stylu życia lat 80. Tutaj zobaczysz efektowny wygląd, niezwykłą strukturę automatu, a także wiele funkcji nagród.

Gra Neon Staxx jest dostępna na dowolne gadżety. Twórcy stworzyli uniwersalny automat dostępny zarówno na telefony komórkowe, jak i na komputery PC. Ponadto możesz najpierw wypróbować wersję demonstracyjną urządzenia, w której możesz doskonalić swoje umiejętności przed poważnym hazardem na prawdziwe pieniądze.

Recenzja automatu Neon Staxx

Od pierwszych minut uruchomienia maszyna Neon Staxx zachwyca użytkowników swoim niezwykłym wyglądem. Różni się od innych slotów nie tylko jaskrawymi, neonowymi kolorami, ale także specjalnym układem rolek. Boisko jest przechylone.

Dlatego wielu graczy potrzebuje czasu, aby się do tego przyzwyczaić. Główną ideą twórców jest to, że polem gry na automacie Neon Staxx jest duży skaner, który wykrywa obecne drapieżniki.

Symbole

Ikony urządzeń są zaprojektowane zgodnie z wybranym motywem. Na ekranie zobaczysz kilka kategorii symboli różniących się nie tylko wyglądem, ale także kosztem. Więcej szczegółów na temat tej pozycji można znaleźć w tabeli wypłat.

Gra zawiera klasyczne kolory kart, które są przedstawione w postaci kart do gry od waleta do asa. Chociaż są to standardowe ikony, mają odpowiedni styl. Karty są niesamowicie kolorowe i błyszczące.

Pełna i mobilna wersja witryny kasyna zawiera również symbole tematyczne:

  • Eagle;
  • Snake;
  • Leo;
  • Pantera.

Funkcje nagród specjalnych aktywują kilka ikon specjalnych:

  • Symbol rozproszony - kształt trójkąta z napisem;
  • Symbol dziki - obraz złotych krążków.

Gra bonusowa

Neon Staxx <a href=NetEnt slot" src="/images/posts/1577454780_neon-staxx-bonus.jpg" style="float: right; width: 350px; height: 186px;" /> Wśród dodatkowych rund najważniejsza jest funkcja Super Staxx. Taka runda pozwala wygrać duże wypłaty w Neon Staxx. Tryb można uruchomić podczas dowolnego obrotu. Jej istota polega na pojawieniu się na szpuli ciągłego łańcucha identycznych symboli.

Maksymalną wygraną można uzyskać, jeśli wszystkie 5 bębnów jest wypełnionych. Podczas darmowych spinów do tworzenia kombinacji używane są tylko zdjęcia z obrazkami zwierząt lub 1 Wild dla całego poziomu. Ponadto symbole scatter pozwalają uzyskać darmowe spiny w kasynie.

Rozgrywka

Neon Staxx zagraj w automat online Jeśli znasz już rozwój Net Entertainment, nie będziesz miał żadnych problemów z zarządzaniem grą. Tutaj zobaczysz standardową liczbę rolek - 5. Ale liczba linii wygrywających to 40.

Panel kontrolny to kilka prostych przycisków, których znaczenie można znaleźć bez żadnych specjalnych umiejętności w grach hazardowych. Najpierw gracz musi wskazać nominał monet. Następnie powinieneś przystąpić do ustawiania poziomów zakładów (jest ich 10).

Nagrody są obliczane według określonego schematu:

  • Wąż, pantera, orzeł i lew zapewniają od 8 do 100 monet;
  • Symbole kart dodają od 4 do 25 monet do płatności;
  • Dziki symbol pomnoży Twoje wygrane przez 15 do 200 monet.

RTP (Return to Player Percentage) w grze wynosi 96,9%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Neon Staxx
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top