Bollywood Story Bollywood Story

Bollywood Story - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Bollywood Story
Producent: NetEnt
RTP: 96.10%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 9/5
Maks. wygrała: 100
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

slot przeglądu historii bollywood Automat został nazwany na cześć giganta z branży filmowej o tej samej nazwie - Bollywood. To jeden z największych na świecie producentów filmowych z siedzibą w Indiach. To on stał się podstawą do stworzenia fabuły gry Bollywood Story Slot. Znajdziesz tutaj rodzinne sekrety, starożytne wartości, a także cechy kultury indyjskiej.

Użytkownicy będą mieli okazję zarobić duże wygrane, a jednocześnie zanurzyć się w fascynującym świecie przygodowych filmów indyjskich. Tutaj możesz grać w trybie demo, a także stawiać zakłady na prawdziwe pieniądze.

Bollywood Story Review

Automat spodoba się nie tylko fanom indyjskiego przemysłu filmowego, ale także każdemu, kto chce doświadczyć nowych wrażeń w grze. Fabuła Bollywood Story Slot obraca się wokół młodej pary, która chce zostać rodziną pomimo uprzedzeń rodziców. Twoim zadaniem jest pomóc im spełnić ich marzenie, kręcąc bębnami i stawiając zakłady.

Symbole

boollywood story Gra na automacie Bollywood Story będzie bardzo prosta, ponieważ nie ma tam trudnych do zrozumienia symboli. Na ekranie zobaczysz tradycyjnych bohaterów telenoweli - młodą dziewczynę i faceta, którzy starają się być razem. Surowi rodzice - ojciec i matka podążają za swoim życiem.

Oprócz nich kasyna z darmowymi spinami mają kolory kart, tradycyjne dla wielu popularnych automatów. Należą do kategorii nisko płatnych ocen. Niebieskie klejnoty działają jako symbol rozproszenia. Szeroki symbol jest przedstawiony w postaci ikony z logo gry.

Gra bonusowa Bollywood Story

bollywood story <a href=NetEnt" src="/images/posts/1576156397_боливуд2-min.jpg" style="float: left; width: 300px; height: 173px;" /> Bollywood Story Slot ma kilka trybów bonusowych, które dają możliwość zarobienia dodatkowych wypłat. Należą do nich: A Bollywood Free Spin Story.

Główną cechą tego ekscytującego automatu jest tryb darmowych spinów, który jest aktywowany, gdy pojawi się 5,3 lub 4 niebieskie klejnoty. Liczba darmowych spinów jest obliczana na podstawie liczby symboli scatter.

Możesz także otrzymać prawdziwe bonusy kasynowe w trybie Floating Wild, który może pojawić się w głównej grze. Kiedy ikona uderza w określony symbol, zamienia go w Wild. W każdym spinie pojawia się od 2 do 4 pływających symboli Wild.

Rozgrywka

Nie musisz mieć żadnych specjalnych umiejętności, aby grać na jednym z najlepszych automatów do gry na świecie. Wystarczy zapoznać się z prostą i wygodną rozgrywką, z którą poradzi sobie nawet początkujący.

Do gry jest przystosowanych 5 bębnów, na których są 3 rzędy. Linie wygrywające są tutaj naprawione, jest ich 9. bollywood story slot paytable Płatność za kombinacje nagród odbywa się od lewej do prawej. Minimalny zakład w automacie wynosi 0,09 GBP, a maksymalny zakład nie przekracza 90 GBP.

RTP w historii Bollywood wynosi 96,10%.

Jeśli chodzi o płatności, w tej grze symbole są opłacane w następujący sposób:

  • Logo (dzikie) zapewnia maksymalną wypłatę 1000 monet;
  • Dziewczyna przyniesie maksymalnie 750 monet;
  • Facet doda 500 monet;
  • Kolory kart to nisko płatne symbole.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Bollywood Story
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top