Theme Park: Tickets of Fortune Theme Park: Tickets of Fortune

Theme Park: Tickets of Fortune - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Theme Park: Tickets of Fortune
Producent: NetEnt
RTP: 96.52%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 50/5
Maks. wygrała: х288
Funkcje: Sticky Wilds

Theme Park: Slot Fortune Slot netent Luna Park kojarzy się z wieloma rozrywkami dla dzieci, ale dorośli często chcą odpocząć w tym fascynującym miejscu. Zespół programistów NetEnt sprawił, że ta zabawa jest nie tylko przystępna cenowo, ale także użyteczna.

Teraz możesz uzyskać dodatni ładunek w niezawodnym kasynie - parku rozrywki. Oryginalna konstrukcja automatu pozwala zanurzyć się w dziecięcej atmosferze zabawy i beztroski. Nie musisz od razu stawiać prawdziwych zakładów, aby cieszyć się jasnymi emocjami - możesz wypróbować grę demonstracyjną Theme Park.

Recenzja automatu w parku rozrywki

Dzięki zastosowaniu kreskówkowej grafiki użytkownicy mogą łatwo przenieść się do innego świata, w którym króluje zabawa i radość. Główna akcja rozgrywa się na tle dużej panoramy wieczornego wesołego miasteczka. Na boisku automatu Theme Park zobaczysz diabelski młyn, kolorowe huśtawki, kolorowe piłki, kabiny kolejki górskiej. Schemat kolorów jest szczególnie nasycony.

Symbole

Kolorowy wygląd automatu uzupełniają nie mniej jasne ikony, które są wykonane zgodnie z motywem kreskówkowym. Na ekranie automatu zobaczysz kilka kategorii symboli: standardowe, specjalne i tematyczne.

Ikony tematyczne zapewniają wyższy procent wypłat. Przedstawiane są w formie karuzeli:

 • Samoloty;
 • Konie;
 • Samochody;
 • Rakiety;
 • Kaczki.

Standardowe symbole mają postać kart do gry umieszczonych w balonach. Możesz zobaczyć takie ikony w wielu mobilnych automatach. Istnieją również znaki specjalne:

 • Symbol rozproszony - złote bilety;
 • Dziki symbol - samochody kolejki górskiej;
 • Premia za glify - szczypce i koła fortuny.

Gra bonusowa

Recenzja automatu w parku rozrywki W grze Theme Park jest kilka rund bonusowych, które pozwalają uzyskać dodatkowe mnożniki i darmowe spiny. Te funkcje obejmują:

 • Koło bonusowe Park;
 • Bonus Claw;
 • Bilet do parku rozrywki.

Ostatnia funkcja polega na uruchomieniu koła fortuny. W wyniku takich spinów można zdobyć szczęśliwe bilety, które pozwalają na zwiedzanie atrakcji i spróbowanie tam szczęścia. W tej rundzie można odebrać naprawdę najlepsze bonusy w kasynie online w 2019 roku.

Park Bonus Wheel umożliwia również otwarcie kolejnego koła fortuny. Na sektorach takiego koła nie zobaczysz szczęśliwych biletów, ale symbole atrakcji i płatnych mnożników. Premia do pazurów jest aktywowana po pojawieniu się mechanicznego pazura. Wypłata zależy od rodzaju zabawki w pazurze.

Rozgrywka

Theme Park Netent - odtwórz demo Theme Park to idealna opcja do gry za darmo i bez rejestracji. Dostępna jest wygodna gra demo, która pozwala doskonalić swoje umiejętności, a także pełna wersja kasyna. Nie ma znaczenia, którą wersję wybierzesz, zasady są dość proste i zrozumiałe.

Na boisku znajduje się 5 bębnów i 25 linii wygrywających. Nie można zmienić liczby wierszy. Możesz dostosować kursy na linii, a także nominał monet. Maksymalny zakład, dla którego dostępny jest przycisk Maksymalny zakład, otwiera duże możliwości.

Płatności są dokonywane według następującego schematu:

 • Symbole kart przynoszą od 2 do 100 monet;
 • Samolot, samochód, kaczka, koń i rakieta dodadzą od 10 do 400 monet do Twojej wygranej.

RTP automatu wynosi 96,52%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Theme Park: Tickets of Fortune
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top