Vikings Go Wild Vikings Go Wild

Vikings Go Wild - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Vikings Go Wild
Producent: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.30%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 25/5
Maks. wygrała: 2000
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Automaty do gry Vikings Go Wild Spektakularne automaty do gier z Vikings stały się już dobrą tradycją wśród dostawców gier. Prawie każdy programista ma automat wideo z określonym motywem. Yggdrasil Gaming również dołączył do nich i stworzył niezwykły automat do gry Vikings Go Wild.

Podczas tworzenia specjaliści firmy wykorzystali technologie 3D, dzięki czemu projekt był jak najbardziej realistyczny. Gracze będą mogli poczuć się pełnoprawnymi bohaterami, którzy podbijają nowe terytoria i otrzymują niezliczone bogactwa. Możesz dołączyć do nich w wersji demonstracyjnej Vikings Go Wild lub w pełnej wersji.

Oznaczenie symbolu

Łańcuchy wygrywające w automacie składają się z 8 podstawowych symboli. Ta kategoria obejmuje 4 postacie Wikingów i cztery różne monety. Wszystkie te ikony pojawiają się na boisku w postaci pasków, więc każdy element może zajmować nie tylko kolumnę, ale także cały ekran.

Takie zdjęcia z gry Vikings Go Wild to:

 • Dziewczyna wikingów;
 • Wiking na niebieskim tle;
 • Wiking na pomarańczowym tle;
 • Wiking na zielonym tle.

Jeśli chodzi o monety, to jest ich 4: srebrna, złota, żelazna i brązowa. Oprócz nich w automacie używane są również specjalne symbole. Ta kategoria zawiera kilka ikon, które mają specjalne funkcje:

 • Złoty napis Wild - symbol dziki;
 • Napis Free Spin na statku Wikingów - Scatter;
 • Skrzynia skarbów - bonus.

Pierwsza ikona uzupełnia kombinacje zwykłych ikon i może stać się lepka. Scatter również nie tworzy płatnych sekwencji, ale aktywuje darmowe spiny. Kiedy wyląduje symbol bonusu, możesz wygrać dodatkowe nagrody w Vikings Go Wild.

Gra bonusowa

Wersja demonstracyjna automatu Vikings Go Wild Aktywacja bonusowych trybów automatu wiąże się przede wszystkim z ikoną skrzyni wypełnionej złotem. Może pojawić się w jednej z 4 pozycji znajdujących się w ostatniej kolumnie. W rezultacie gracz otrzymuje różnorodne bonusy. W grze głównej mogą to być darmowe spiny (od 8 do 12) lub wypłaty o wartości do 1000 monet.

W procesie darmowych spinów ikona bonusu jest warta 4 dodatkowe obroty i do tysiąca monet. Darmowe spiny uruchamiają ikony z odpowiednim napisem. Musi ich być co najmniej trzech. Mogą pojawić się w dowolnym miejscu na ekranie i umożliwiają otwarcie od 8 do 24 darmowych spinów.

Rozgrywka

Slot demo Vikings Go Wild Końcową częścią recenzji jest rozdział poświęcony zasadom gry. Tutaj wszystko jest bardzo proste. Pole gry składa się z 5 obracających się rolek z różnymi symbolami. Istnieje 25 aktywnych linii do tworzenia płatnych sekwencji.

Paski są domyślnie włączone, więc gracz nie może zmienić ich liczby. Na ekranie znajduje się 20 ikon, które zajmują 4 rzędy. Wysokość zakładu na obrót waha się od 25 centów do 50 euro.

Wypłaty są obliczane według kosztu symboli:

 • Wiking na niebieskim tle - od 30 do 250 monet;
 • Wiking na pomarańczowym tle - od 30 do 225 monet;
 • Wiking na zielonym tle - od 25 do 200 monet;
 • Viking Girl - od 20 do 175 monet;
 • Monety - od 5 do 70 monet.

Procent RTP w automacie wynosi 96,3%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Vikings Go Wild
Wszystkie gry producenta Yggdrasil Gaming
Back to top