Ho Ho Tower Ho Ho Tower

Ho Ho Tower - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Ho Ho Tower
Producent: ELK Studios
RTP: 96.40%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 99/5
Maks. wygrała: х1000
Funkcje: Sticky Wilds

Recenzja gniazda Ho Ho Tower

W Wigilię wielu dostawców gier zachwyca użytkowników oryginalnymi tematycznymi automatami do gier. Takim automatem do gry jest Ho Ho Tower od ELK Studios. Tym razem zostaniesz przetransportowany do świątecznego Hongkongu, na Winterfest.

Odwiedzając wirtualne wydarzenie, masz gwarancję przyjemnych emocji i dobrego nastroju. Ale co za wakacje bez niespodzianek? Twórcy zapewnili bonus bez depozytu z wypłatą w emulatorze, z którego możesz skorzystać podczas gry.

Recenzja automatu - Ho Ho Tower

Jako główną fabułę wybrano jasny i spektakularny festiwal, który na długo zapadnie w pamięci widzów. Emulator jest w stanie przez chwilę uczynić z Ciebie uczestnika tej ekscytującej uroczystości. Będziesz mógł skorzystać z wielu różnych funkcji, które pozwolą Ci wygrać dodatkowe obroty i mnożniki w Ho Ho Tower. Osobliwością tego modelu jest to, że do dekoracji używany jest styl orientalny. Czekają na Ciebie świąteczne drzewka bonsai, słodycze i orientalne ozdoby.

Opis symboli

Uwagę użytkowników od razu przyciąga nie tylko oryginalny projekt, ale także jasne, reprezentacyjne symbole. Poniższe obrazy są używane jako główne ikony tematyczne automatu Ho Ho Tower:

  • Kolory;
  • Ledentsov;
  • Siódemki;
  • Wianek świąteczny.

Każdy z nich wnosi pewien współczynnik w łańcuchu nagród. Ale prawdziwy zysk to specjalne odznaki. Należą do nich:

  • Znak bonusu - obraz yin-yang;
  • Tajemniczy symbol - logo gry Ho Ho Tower.

Gra bonusowa

Recenzja gniazda Ho Ho Tower Wypłaty w grze głównej to nie wszystkie nagrody, które na Ciebie czekają. Każdy gracz może aktywować grę bonusową, która obiecuje duże nagrody. Ten tryb jest aktywowany po pojawieniu się 3 symboli Scatter na boisku. Jeśli na bębnach automatu Ho Ho Tower pojawi się więcej niż 3 symbole scatter, użytkownicy otrzymają dodatkowe życia.

Można ich użyć w rundzie. Runda bonusowa jest interesująca nie tylko ze względu na możliwość wygrania dodatkowych płatności, ale także ze względu na jej wygląd. Po uruchomieniu trybu bonusowego gracze przenoszą się na dach wieżowca, gdzie znajduje się wielkie koło fortuny. Musisz go zakręcić i zdobyć nagrody.

Rozgrywka

Na automacie Ho Ho Tower odtwórz demo Jeśli chcesz urozmaicić swój wolny czas ciekawą i przydatną rozrywką, pobierz Ho Ho Tower. Ten świąteczny emulator zachwyci Cię zabawną fabułą, a także dość prostą rozgrywką. Pole gry zawiera 5 standardowych bębnów. Całkowita liczba sposobów tworzenia kombinacji nagród to 99.

W grze są używane ikony o standardowym rozmiarze, więc na ekranie zobaczysz 15. Przed spinami musisz wybrać wielkość zakładu - od 0,10 do 50 euro. Zaleca się, aby przed rozpoczęciem gry zapoznać się z sekcją informacyjną i głównymi przyciskami kontrolnymi.

Informacje dotyczące płatności:

  • Siedem - od 250 do 1000 monet;
  • Lizaki - od 40 do 80 monet;
  • Kwiaty - od 150 do 500 monet;
  • Wieniec bożonarodzeniowy - od 10 do 200 monet.

Procent zwrotu ze slotu RTP wynosi 96,4%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Ho Ho Tower
Wszystkie gry producenta ELK Studios
Back to top