In Jazz In Jazz

In Jazz - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: In Jazz
Producent: Endorphina
RTP: 96.00%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 25/10
Maks. wygrała: х250000
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

In Jazz - przegląd slotu Dostawca gier Endorphina jest znany ze swoich wyjątkowych rozwiązań z ciekawą fabułą i nie mniej interesującym projektem. Każdy nowy pomysł programisty coraz bardziej zadziwia użytkowników niezwykłymi funkcjami i jasną grafiką.

Niezwykły automat In Jazz nie był wyjątkiem. Z nazwy od razu wynika, który motyw jest podstawą emulatora. Ale model spodoba się nie tylko fanom jazzu. Zalety automatu In Jazz docenią także gracze poszukujący niecodziennej fabuły i żywych emocji.

Symbole

Emulator ma atrakcyjny wygląd, który powstał w najlepszych tradycjach stylu muzycznego. Jako główne elementy wybrano różne instrumenty muzyczne, członków zespołu jazzowego, a także nominały kart do gry.

Niektóre ikony tworzą kombinacje zgodnie z ogólnymi zasadami. Ale jest też osobna kategoria symboli na automatach In Jazz, które są wyposażone w zaawansowane funkcje. Należą do nich:

 • Scatter - In Jazz;
 • Symbol dziki - klucz wiolinowy.

Ostatni znak na liście może zostać usunięty ze wszystkich kolumn i tworzyć łańcuchy. Jednocześnie ma dodatkową funkcję - zastępowanie zdjęć. Wszystkie ikony podlegają wymianie, z wyjątkiem symboli Scatter. Grupa głównych symboli tematycznych automatu In Jazz obejmuje:

 • Kontrabas;
 • Muzyk z kontrabasem;
 • Wokalistka jazzowa;
 • Muzyk grający na saksofonie;
 • Trąbka.

Oprócz nich symbole kart o nominałach od dziesięciu do asa służą do tworzenia zwycięskich kombinacji. Takie ikony można zobaczyć na ekranie najpopularniejszych automatów.

Gra bonusowa

W jazzie zagraj w automacie demonstracyjnym W grze In Jazz odbywa się jednocześnie kilka rund bonusowych, które dają możliwość otrzymania dodatkowych nagród w postaci zwiększonych wypłat oraz darmowych spinów. Lista takich rund obejmuje:

 • ryzykowna gra;
 • Darmowe gry.

Aby rozpocząć pierwszą rundę na liście, wystarczy wykonać udany obrót. Następnie możesz walczyć z dealerem. Przed tobą otworzy się oddzielne pole, na którym znajduje się 5 kart do gry. Jeden z nich będzie u dealera, a reszta zostanie zaoferowana graczowi.

Aby wygrać podwójną wygraną w grze Jazz, musisz wybrać kartę o wartości nominalnej wyższej niż karta krupiera. Następnie masz 2 możliwości działania: zgarnij wygraną lub kontynuuj grę. Oprócz gry ryzyka automat oferuje również funkcję darmowych spinów. Gracz otrzymuje 10 obrotów jako pierwszy.

Rozgrywka

In Jazz - <a href=darmowe spiny" src="/images/posts/1580592411_in-jazz-1.jpg" style="float: left; width: 350px; height: 197px;" /> Otwierając nowy slot In Jazz, możesz poczuć się jak członek prawdziwej grupy jazzowej. Aby wypróbować nowy automat, nie musisz stawiać pieniędzy. Najpierw możesz wypróbować grę demonstracyjną In Jazz, a dopiero potem postawić prawdziwe zakłady. Główne akcje będą miały miejsce na boisku z 5 bębnami i 25 liniami wygrywającymi. Wszystkie ikony są rozmieszczone w 3 rzędach. Na aktywnych liniach możesz umieszczać monety o nominałach od 0,01 do 1 dolara.

Wypłaty:

 • Symbole kart - od 10 do 200 monet;
 • Wokalistka jazzowa - od 80 do 800 monet;
 • Kontrabas i trąbka - od 30 do 500 monet;
 • Muzycy jazzowi - od 40 do 600 monet.

Procent zwrotu (RTP) boksu wynosi 96%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do In Jazz
Wszystkie gry producenta Endorphina
Back to top