VooDoo VooDoo

VooDoo - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: VooDoo
Producent: Endorphina
RTP: 96.00%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: x10 000
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

Recenzja automatu Voodoo Jeśli lubisz tajemnicze gry z fabułą czarów, to nowy automat Voodoo od renomowanego dostawcy gier Endorphina jest tym, czego potrzebujesz. Automat może naprawdę pobudzić wyobraźnię dzięki atrybutom afrykańskiej religii Voodoo.

Od pierwszych minut premiery zanurzysz się w świecie dziwnych tańców, niesamowitych rytuałów i innych działań tajemniczej kultury. Na początku automat do gry Voodoo może wydawać się trochę przerażający. Ale tak niezwykły motyw pomaga urozmaicić przyjemne bonusy w postaci rozwijających się symboli i darmowych spinów.

Oznaczenie symbolu

Zgodnie z motywem przewodnim stworzono główne symbole emulatora. Na boisku pojawią się obrazy przedmiotów, zwierząt i ludzi, które są bezpośrednio związane z rytuałami czarów Voodoo. Wszystkie ikony są podzielone na 3 grupy. Możesz znaleźć przyczynę podziału w tabeli wypłat. Ta sekcja nie jest trudna do znalezienia.

Ikony tematyczne obejmują:

 • Głowa geparda;
 • Kapłanka;
 • Raven;
 • Lalka Voodoo;
 • Wąż.

Oprócz nich w tworzeniu łańcuchów nagród będą uczestniczyć także podstawowe ikony, które można znaleźć w klasycznych automatach do gry. Mają postać symboli kart do gry, od dziesiątek do asów. Jeśli chodzi o postacie specjalne, jest tylko 1 opcja - Kapłan. Obraz ma jednocześnie funkcjonalność symbolu Scatter i Wild.

Gra bonusowa

Przegląd slotu Voodoo (endorphina) Chcesz czegoś więcej niż główna gra? Spróbuj uruchomić rundę bonusową na automacie Voodoo, która pozwala wygrać dodatkowe spiny. Cechą charakterystyczną takiej rundy jest stosowanie zakładów domowych. Wszystko, co musisz zrobić, to zakręcić bębnami. Runda jest aktywowana zgodnie z tradycyjną zasadą.

Aby otrzymać darmowe spiny, musisz zebrać co najmniej 3 symbole scatter. W takim przypadku użytkownicy mają możliwość gry za darmo w 10 darmowych spinach za pieniądze kasyna. Liczba linii i stawka pozostają niezmienione. Dodatkowo gracze otrzymają kolejny fajny bonus - podczas spinów symbole uczestniczące w łańcuchach nagród mogą rozszerzać się w kierunku pionowym. W ten sposób rozszerzone ikony wypełniają całą kolumnę.

Rozgrywka

Voodoo - gra bonusowa Voodoo to tajemniczy automat z wieloma możliwościami wygranej. Zasady gry są tutaj dość proste. Przed rozpoczęciem należy skonfigurować główne parametry, a następnie po prostu nacisnąć przycisk Start. Przyciski, które regulują nominał monet i wielkość zakładu, znajdują się u dołu ekranu.

Maszyna jest modelem uniwersalnym, który jest dostępny dla różnych urządzeń. Możesz nie tylko grać na komputerze, ale także pobierać Voodoo na swój gadżet. Niezależnie od wybranej opcji, zobaczysz 5 standardowych bębnów z 10 liniami wygrywającymi.

Wypłaty:

 • Głowa geparda - od 5 do 250 monet;
 • Raven and Voodoo Doll - od 5 do 250 monet;
 • Kapłan - od 2 do 200 monet;
 • Snake - od 5 do 500 monet;
 • Symbole kart - od 5 do 125 monet;
 • Kapłanka - od 10 do 1000 monet.

Wskaźnik RTP osiąga 96%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do VooDoo
Wszystkie gry producenta Endorphina
Back to top