Legend of the White Snake Lady Legend of the White Snake Lady

Legend of the White Snake Lady - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Legend of the White Snake Lady
Producent: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.04%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 243/5
Maks. wygrała: x25 000
Funkcje: 243 Ways Darmowe spiny Sticky Wilds

Legend of the White Snake Lady - graj za darmo Twórcy Yggdrasil Gaming ponownie poświęcili bajce nowy automat wideo. Ale tym razem wybrano dość niezwykłą historię z chińskiego folkloru. Głównym bohaterem slotu Legend of the White Snake Lady jest biały wąż, który może przekształcić się w piękną dziewczynę.

Oprócz niej na boisku zobaczysz młodego czarodzieja, starca i innych bohaterów baśni. Dołączając do nich, możesz zanurzyć się w ekscytującej grze i wygrać całkiem spore sumy w Legend of the White Snake Lady. Najpierw możesz wybrać wersję testową, a następnie przejść do prawdziwych zakładów.

Oznaczenie symbolu

Kolorowy automat wprowadzi cię do niesamowitych postaci, które ujawnią mały kawałek kultury wschodniej. Przedstawione są w postaci podstawowych symboli, które są bezpośrednio używane do tworzenia kombinacji nagród.

Te znaki to:

  • Zielona Dama;
  • Lady White Snake;
  • Mądry staruszek;
  • Mężczyzna z parasolem;
  • Młody czarodziej;
  • Uzdrowiciel z niebieskimi kulkami.

Oprócz postaci, kategoria postaci podstawowych obejmuje również Mroczny Zamek i Most. Dodatkiem do grupy podstawowych symboli jest specjalna ikona, która zajmuje specjalne miejsce w tabeli wypłat. Jest reprezentowany jako Złoty Wąż, który jest symbolem Wild. Ikona może zwiększyć wypłaty, a także zastąpić inne obrazy.

Gra bonusowa

Legenda Białej Wężowej Damy - odtwórz demo Lista rund bonusowych automatu wideo nie jest tak obszerna, jak w przypadku innych popularnych modeli. Należą do nich darmowe spiny i dodatkowe funkcje Lady of the White Snake. Jeśli w grze Legend of the White Snake Lady zostanie utworzona zwycięska kombinacja ze wskazanym symbolem i bez symbolu Wild, to obraz z głównym bohaterem pozwala uzyskać 25 000 monet.

Darmowe spiny nie rozpoczynają się tutaj zgodnie ze standardowymi zasadami, ponieważ nie ma rozproszenia. Aby to zrobić, musisz złapać symbol Wild w dowolnej komórce trzeciej kolumny. Natychmiast trzyma się tej pozycji, a następnie rozpoczyna się 1 darmowy spin. Jeśli Wild ponownie pojawi się w trakcie darmowych spinów, rozpocznie się nowy ponowny spin. Maksymalna liczba takich spinów to 3.

Rozgrywka

Legend of the White Snake Lady zagraj w darmowe demo Jak rozumiesz, Legenda Białej Wężowej Damy to dość nietypowy model. Oprócz oryginalnych bonusów i niecodziennych motywów, istnieje tu rodzaj pola gry. Po uruchomieniu zobaczysz 5 bębnów z 15 symbolami. W automacie nie ma aktywnych linii. W każdym razie wielkość zakładu nie powinna być mniejsza niż 25 monet.

Przed rozpoczęciem gry w Legend of the White Snake Lady użytkownik musi po prostu wybrać nominał monet i postawić zakład. Następnie możesz nacisnąć przycisk Start i poczekać na wynik. Aby stworzyć zwycięską sekwencję, musisz zebrać co najmniej 3 identyczne elementy.

Kwota płatności jest tworzona z uwzględnieniem kosztu symboli:

  • Lady White Snake - od 100 do 25 000 monet;
  • Most, starożytna świątynia i młody czarodziej - od 25 do 2500 monet;
  • Mężczyzna z parasolem i Uzdrowicielem - od 50 do 2500 monet;
  • Green Lady and Sage Old Man - od 75 do 2500 monet.

Oczekiwany procent zwrotu (RTP) w slocie wynosi 96,1%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Legend of the White Snake Lady
Wszystkie gry producenta Yggdrasil Gaming
Back to top