Easter Island Easter Island

Easter Island - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Easter Island
Producent: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.10%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 27/5
Maks. wygrała: 500
Funkcje: Sticky Wilds

Automat do gry na Wyspie Wielkanocnej. graj za darmo Oryginalny automat na Wyspę Wielkanocną od Yggdrasil Gaming przeniesie Cię do niesamowitego miejsca - Wyspy Wielkanocnej. O tym zakątku można usłyszeć wiele legend, ale wszystkie one sprowadzają się do tego, że mieszkali tam mistyczni mieszkańcy. Czcili starożytne bóstwa, które wyglądały jak różne zwierzęta.

Obrazy tych stworzeń stały się podstawą symboli w automatach. Wyspa Wielkanocna jest również wyposażona w funkcje bonusowe i dużą liczbę linii wypłat, co zwiększa prawdopodobieństwo wygranej kombinacji. Wypróbuj nowe rozwiązanie w różnych trybach i doładuj swój portfel dużymi sumami!

Oznaczenie symbolu

Twórcy automatu sprawili, że symbole automatu były jak najbardziej zbliżone do prawdziwych atrybutów wyspy. Na ekranie zobaczysz różne figurki zwierząt wyrzeźbione z drewna, a także stylizowane symbole kart. Te zdjęcia są prezentowane w tabeli wypłat jako podstawowe symbole.

Ta kategoria obejmuje:

 • Idol Węża;
 • Frog Idol;
 • Idol Jastrzębia;
 • Idol of Iguana;
 • Idol of the Fox.

Każdy ze wskazanych znaków wypada w kolumnach w postaci stosu pionowego, co powoduje częste wypełnianie kolumn. Kolory kart są przedstawiane w postaci pik, trefl, karo i kier. Te ikony mają niski koszt w porównaniu z innymi symbolami.

Możesz wygrać dodatkowe nagrody na Wyspie Wielkanocnej, jeśli upuścisz specjalną ikonę - napis WILD. Obraz pełni rolę symbolu Wild, który może zastąpić inne ikony, stać się lepki i rozszerzyć. Expanding Wild wygląda jak bóg.

Gra bonusowa

Wyspa Wielkanocna - odtwórz demo Automat posiada 2 tryby bonusowe, które poprawią sytuację i zarobią dodatkowe bonusy. Należą do nich:

 • Rozwijane szpule;
 • Symbol zamiany odpowiedzi.

Pierwsza opcja ma kilka opcji rozwoju. Jeśli re-spin jest uruchamiany przez kombinację czterech symboli, kolumny na polu gry zwiększą się. W rezultacie będą zawierały po 5 ikon. Inna odmiana zaczyna się od 5-symbolowego łańcucha nagród. W tym przypadku w kolumnach pojawi się 7 obrazów.

Liczba możliwych łańcuchów rośnie do 65 i 103. Kolejny fajny bonus, Symbol Swap Respin, jest aktywowany po każdym udanym obrocie. Gracz otrzymuje 1 respin. W trakcie takiej rotacji ikony są wymieniane. Jeśli łańcuch tworzony jest z udziałem koloru kart, na ekranie pozostają tylko takie obrazki. Podobnie jest ze zwierzętami.

Rozgrywka

Wyspa Wielkanocna - graj za darmo Pełna recenzja Wyspy Wielkanocnej zawiera również funkcje rozgrywki. Ten automat wykorzystuje 5 bębnów i 103 linie (maksymalna liczba). Podczas gry liczba linii i komórek może wzrosnąć. Początkowo na ekranie pojawiają się 3 rzędy obrazów i 27 linii.

Zakłady są przyjmowane na spin. Ich wielkość waha się od 0,10 do 200 jednostek. Nominał monet waha się od 0,004 do 8 jednostek. Aby stworzyć zwycięską kombinację, musisz zebrać co najmniej 3 identyczne elementy.

Wypłaty są obliczane z uwzględnieniem kursów:

 • Idol of the Hawk - od 125 do 500 zakładów;
 • Fox Idol - od 25 do 100 zakładów;
 • Frog Idol - od 20 do 80 stawek;
 • Snake Idol - od 15 do 60 zakładów;
 • Idol Iguana - stawki od 10 do 40;
 • Kolory kart do gry - od 5 do 20 zakładów.

Procent wypłat RTP na automacie wynosi 96,1%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Easter Island
Wszystkie gry producenta Yggdrasil Gaming
Back to top