Yeti Battle of Greenhat Peak Yeti Battle of Greenhat Peak

Yeti Battle of Greenhat Peak - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Yeti Battle of Greenhat Peak
Producent: Thunderkick
RTP: 96.10%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 11/5
Maks. wygrała: 845
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Yeti Battle of Greenhat Peak zagraj w demo slot Istnienie Wielkiej Stopy zawsze było kwestią kontrowersyjną, na którą wciąż poszukuje się odpowiedzi. Thunderkick pozwolił sobie na swobodę udowodnienia, że ​​taka osoba istnieje w swoim slocie - Yeti Battle of Green Hat Peak.

Dostawca zapewnił graczom możliwość wzięcia udziału w ekscytującej przygodzie poświęconej poszukiwaniu tajemniczej postaci. W trakcie wyszukiwania użytkownicy mogą zagrać na prawdziwe pieniądze w Yeti Battle of Green Hat Peak lub najpierw wypróbować wersję demo.

Recenzja automatu - Yeti Battle of Greenhat Peak

Główną osobą w automacie był Yeti, który niespodziewanie dostał się do domu małego chłopca. Nieoczekiwany gość przestraszył ucznia i zaczyna zwabiać potwora ogromną marchewką. Z pomocą warzywa chłopiec próbuje dostać się do Wielkiej Stopy. Zadaniem gracza w tym momencie jest pomoc bohaterowi w pozbyciu się niespodziewanego gościa. Jeśli chcesz wygrać bitwę Yeti o Zielone Kapelusze, musisz ukończyć wyzwania, na które nagroda nie sprawi, że będziesz czekać.

Oznaczenie symbolu

Niezwykłe obrazy są używane w emulatorze do tworzenia zwycięskich kombinacji. Na boisku zobaczysz obraz przedstawiający ludzi, karty i mrożone owoce. Wszystkie mają określony współczynnik, który można zobaczyć w tabeli wypłat.

Wszystkie elementy od waleta do asa zostały wybrane jako symbole kart. Jeśli chodzi o ikony tematyczne, są to obrazy:

 • Arbuzov;
 • Limonov;
 • Cherry;
 • Wielka Stopa.

Specjalne odznaki mają szczególne znaczenie w grze Yeti Battle of Green Hat Peak:

 • Symbol premii - marchewka;
 • Dziki symbol - wąsaty mężczyzna.

Gra bonusowa

Recenzja slotu Yeti Battle of Greenhat Peak Funkcje bonusowe automatu są przedstawione w postaci dodatkowego trybu, który pozwala na zdobycie darmowych spinów w kasynie 2019. Aby uruchomić ten tryb, musisz postępować zgodnie z symbolami Scatter. Na ekranie powinno pojawić się 5, 4 lub 3 z tych ikon.

Po pierwsze, otrzymasz 20, 15 lub 10 darmowych spinów. Jest jeszcze jedna opcja aktywacji - wykiełkowanie wszystkich marchewek podczas głównej gry. W takim przypadku otrzymasz 10 spinów. W trybie bonusowym na polu gry może również pojawić się symbol rozproszenia.

Rozgrywka

Yeti Battle of Greenhat Peak zagraj w demo slot Gniazdo jest uniwersalne. Tutaj możesz grać w trybie demo, a także w pełnej wersji. W obu przypadkach zasady pozostają niezmienione. Ekran pokazuje 5 standardowych bębnów z 11 stałymi liniami.

Przed rozpoczęciem spinów gracz będzie musiał zdecydować o parametrach. Zacznij od ustalenia stawki. Ten wskaźnik waha się od 0,1 do 100 monet na spin. Przycisk Odtwórz służy do uruchamiania automatycznego przewijania.

Informacje dotyczące płatności:

 • Arbuz - od 140 do 1500 monet;
 • Wiśnie - od 100 do 750 monet;
 • Wielka stopa i wąsaty mężczyzna - od 250 do 3500 monet;
 • Cytryna - od 120 do 1000 monet;
 • Znaki na kartach - od 30 do 350 monet.

Procent zwrotu ze slotu RTP wynosi 96,1%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Yeti Battle of Greenhat Peak
Wszystkie gry producenta Thunderkick
Back to top