Full Moon Romance Full Moon Romance

Full Moon Romance - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Full Moon Romance
Producent: Thunderkick
RTP: 96.10%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 15/5
Maks. wygrała: 150
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Prezentacja automatu Full Moon Romance

Thunderkick nie tak dawno rozwijał automaty wideo, ale w tym czasie udało mu się pokazać światu kilkadziesiąt ekscytujących gier. Jednym z tych modeli jest Full Moon Romance. Ta kolorowa nazwa skrywa romantyczną historię, która od razu urzekła wielu graczy.

Automat okazał się nie tylko kolorowy, ale także dość hojny. Wszyscy gracze będą mogli spróbować szczęścia w różnych wersjach. Jeśli boisz się od razu zagrać na prawdziwe pieniądze w Full Moon Romance, możesz najpierw otworzyć wersję demonstracyjną, która pozwoli Ci spróbować swoich sił bez ryzyka.

Recenzja automatu - Full Moon Romance

W centrum fabuły znajduje się para zakochanych, którzy postanowili spędzić wieczór w romantycznej scenerii. Do tego wybrali kino letnie i rewelacyjny melodramat. Wydawać by się mogło, że oglądanie filmu powinno zakończyć się spacerkiem pod księżycem, ale wydarzenia na automacie Full Moon Romance toczą się zupełnie inaczej. Pod wpływem niespotykanych dotąd sił para zamienia się w złe wilkołaki. Taki nieoczekiwany zwrot z pewnością nie pozostawi Cię obojętnym.

Symbole

Możesz szczegółowo przestudiować wszystkie kategorie symboli w tabeli wypłat, gdzie wskaźnik wypłat jest również wskazany obok obrazka. Symbole nisko płatne to obrazy kart do gry. W tym przypadku są one przedstawiane jako ikony królowej, asa, króla, waleta.

Obrazy tematyczne pozwalają wygrać w Full Moon Romance z większymi wypłatami:

  • Medalion dla psa;
  • Bukiet kwiatów;
  • Portret Jacka (jako mężczyzna i wilkołak);
  • Portret Rosie (w postaci mężczyzny i wilkołaka).

W grze są również symbole o specjalnym znaczeniu:

  • Scatter - obraz Księżyca;
  • Symbol dziki - obrazek z napisem WILD.

Działają jako aktywatorzy możliwości bonusowych

Gra bonusowa

Darmowe spiny Full Moon Romance Automat do gry Full Moon Romance ma kilka funkcji bonusowych. Obejmują one tradycyjną opcję darmowych spinów i funkcję klonowania. Obie pozwalają na znaczne zwiększenie płatności. Aby aktywować darmowe spiny, musisz zebrać 3 lub więcej zdjęć Księżyca.

W rezultacie otrzymujesz 10 dodatkowych obrotów. Podczas dodatkowych obrotów mogą pojawić się obrazy Rosie i Jacka. Mogą się nawzajem zmieniać. Jeśli pierwsza rolka jest całkowicie wypełniona portretem jednego z bohaterów, zdjęcie jest klonowane na następną rolkę. To uruchamia funkcję Clone.

Rozgrywka

Recenzja slotu Full Moon Romance Aby ocenić możliwości romantycznego automatu do gry, przejdź do wyspecjalizowanych witryn kasyn online i otwórz odpowiedni emulator. Gra na nim jest dość prosta. W grze jest 5 standardowych bębnów, na których znajduje się 15 linii wygrywających. Interfejs jest dość zwięzły i przyjazny dla użytkownika, więc nawet początkujący mogą łatwo znaleźć ustawienia.

Przed zakręceniem użytkownicy będą musieli skonfigurować podstawowe parametry zakładów. Do tego jest tylko kilka przycisków. Wysokość zakładu można zmienić od 0,10 do 100 kredytów. Nie można zmienić liczby wierszy. Do uruchomienia służy przycisk Start.

Tabela wypłat:

  • Jack i Rosie - od 20 do 1500 monet;
  • Bukiet kwiatów - do 600 monet;
  • Medalion - od 80 do 700 monet;
  • Znaki na kartach - od 40 do 500 monet.

Procent wygranej (RTP) w maszynie wynosi 96,1%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Full Moon Romance
Wszystkie gry producenta Thunderkick
Back to top