Well of wonders Well of wonders

Well of wonders - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Well of wonders
Producent: Thunderkick
RTP: 96.10%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: -/-
Maks. wygrała: 50
Funkcje: Sticky Wilds

Well of Wonders zagraj w demo slot Każdego roku żądania graczy są coraz większe. Chcą zobaczyć więcej oryginalnych historii i wypróbować nowe funkcje. Ale firma Thunderkick nie poddaje się i wypuszcza wszystkie nowe automaty do gier. Dobrym przykładem jest rozwój studni cudów.

Użytkownicy muszą rozwiązać zagadkę studni, która znajduje się w lesie. Tylko odważni i odważni gracze mogą wykonać to zadanie. Możesz ocenić nową fabułę nie tylko w pełnej wersji, ale także w trybie demo Studnia cudów.

Recenzja automatu - Cóż cudów

Od pierwszych minut użytkownicy będą pod wrażeniem kolorowych efektów wizualnych. Ogólny obraz jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach, a każdy symbol tworzy realistyczny efekt. Główną lokalizacją jest las, który jest utrzymany w ciepłych letnich kolorach. Główną cechą mobilnego kasyna na pieniądze jest brak standardowego pola gry. Symbole pojawią się ze studni, która znajduje się na środku ekranu.

Oznaczenie symbolu

Atmosferę tajemniczości dopełniają oryginalne symbole, które przedstawione są w postaci wizerunków niezwykłych kryształów i kamieni. Wszystkie należą do kategorii ikon tematycznych, które mają różne współczynniki w tabeli wypłat.

Symbol bonusu i symbol Wild odgrywają szczególną rolę. Pierwsza ikona przedstawiona jest w postaci mitycznej postaci - wróżki. Druga ikona przedstawia obrazek z literą W. Na szczególną uwagę zasługują kamienie i kryształy. Well of Wonders przedstawia te symbole w 2 formach:

  • Kamienie w dwóch odcieniach (jasnozielony, zielony i czerwony);
  • Kryształy z wytłoczonymi liniami (fioletowy, czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony i niebieski).

To kończy listę ikon.

Gra bonusowa

Recenzja slotu Well of Wonders Emulator nie jest tak bogaty w funkcje nagród jak inne popularne urządzenia. Ale automat do gry Well of Wonders nadal zapewnia dodatkową możliwość zwiększenia wygranych - Fairy Feature. W każdej chwili na boisku może się włączyć podświetlenie, a na ekran wleci wróżka.

Za pomocą fali magicznej różdżki tej postaci pojedyncze kryształy są przekształcane w identyczne warianty. Ponadto wróżka zwiększa mnożniki, co pozwala uzyskać solidne wypłaty. Możesz także wygrać kumulację w Well of Wonders.

Rozgrywka

Well of Wonders Recenzja automatu do gry w wersji demonstracyjnej Mechanika gry urządzenia zbudowana jest na zasadzie „Lawiny”. Osobliwością tej funkcji jest to, że zagrane kamienie znikają z pola, a zamiast nich pojawiają się nowe ikony. Ta akcja przypomina prawdziwą lawinę w górach, która zmiata wszystko na drodze.

Doświadczeni gracze będą również zaskoczeni brakiem tradycyjnych bębnów i linii wygrywających. Symbole pojawiają się losowo na ekranie. W pobliżu studni znajdują się kamienie, które reprezentują mnożniki od 1 do 32. Decydują one o wygranych w łańcuchu nagród.

Informacje dotyczące płatności:

  • Kryształy pomarańczowe i fioletowe - od 30 do 1800 monet;
  • Żółte, zielone i niebieskie kryształy - od 20 do 1200 monet;
  • 4 kryształy z wytłoczonymi liniami - od 40 do 5000 monet.

Procent wygranych (RTP) automatu to 96,1%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Well of wonders
Wszystkie gry producenta Thunderkick
Back to top