Wild Bazaar Wild Bazaar

Wild Bazaar - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Wild Bazaar
Producent: NetEnt
RTP: 96.15%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 26/5
Maks. wygrała: 150
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

Recenzja automatu Wild Bazaar Z roku na rok lista nowości firmy NetEnt jest uzupełniana o coraz to nowsze modele emulatorów. Zawiera również nowy automat - Wild Bazaar. Slot ma nie tylko ekscytującą fabułę, ale także wiele dodatkowych funkcji.

Daje to graczom szerokie możliwości wygrania maksymalnej kwoty. Kasyno online za pieniądze Wild Bazaar jest dostępne w dowolnej wersji. Możesz spróbować swoich sił w próbnej wersji demonstracyjnej lub zacząć od prawdziwych zakładów.

Recenzja automatu Wild Bazaar

Orientalne bazary to miejsce szczególne, rządzące się własnymi prawami. Automat Wild Bazaar przenosi gracza na właśnie taki rynek. Znajdziesz tutaj stragany z najlepszymi dywanami, kamieniami szlachetnymi i skrzyniami z ekskluzywnymi towarami.

Wyjątkową atmosferę dopełnia oryginalna melodia z motywami orientalnymi, którą nagrywa stary magnetofon. Gra Wild Bazaar okazała się całkiem realistyczna, dzięki dopracowaniu każdego szczegółu i stworzeniu niesamowicie kolorowych efektów animacji.

Oznaczenie symbolu

Na tle dużej liczby straganów i namiotów zobaczysz kilka odmian symboli. Łączy ich jedna fabuła, ale jednocześnie mają różne koszty i cele. Pierwsza grupa ikon automatu Wild Bazaar składa się z obrazków pierścieni w różnych kolorach:

 • czerwony;
 • niebieski;
 • różowy;
 • Zielony.

Druga grupa to obrazy wielofunkcyjne ze skrzyniami w różnych kolorach:

 • zielony;
 • różowy;
 • niebieski;
 • czerwony.

W grze nie ma tradycyjnego Scatter, ale kody bonusowe w kasynie aktywują symbol Wild. Prezentowany jest w formie skrzyni z napisem W.

Gra bonusowa

Wild Bazaar - gra w automacie demonstracyjnym Zwykle funkcje bonusowe są aktywowane po wypadnięciu symbolu rozproszenia, ale ten slot go nie posiada. Zamiast tego opcje bonusowe można odblokować po pojawieniu się 3 lub więcej symboli Wild na polu gry.

W rezultacie możesz grać za darmo z jedną z 4 funkcji:

 • Colossal Wild;
 • Staked Wilds;
 • symbole wieloznaczne mnożnika x2;
 • Połączone symbole Wild.

Staked Wilds można uruchomić za pomocą czerwonych skrzyń. Podczas tej funkcji 1 lub więcej bębnów jest wypełnionych dzikimi symbolami. Połączone dziczy są aktywowane przez różowe skrzynie. Widle, które znajdują się po prawej i lewej stronie w pierwszym rzędzie, spowodują, że inne ikony staną się dzikie.

Colossal Wild jest uruchamiany za pomocą Zielonej skrzyni. Na boisku pojawią się duże symbole Wild (2x2). x2 Multiplier Wilds jest aktywowany przez Blue Chest i pozwala wygrać podwójne wypłaty w Wild Bazaar.

Rozgrywka

Recenzja slotu Wild Bazaar netent Sterowanie w grze jest dość proste. Na ekranie zobaczysz standardowy model z 5 rolkami i 4 rzędami. Istnieje 26 linii płatności, które są ustalone w polu. Możesz zacząć od trybu demo, a następnie grać na prawdziwe pieniądze.

Zwycięskie łańcuchy są tworzone od lewej do prawej. Płatne są kombinacje składające się z 3 lub więcej ikon upuszczonych w rzędzie. Autoplay jest dostępny dla graczy, a także w trybie normalnym. Zakres stawek waha się od 0,20 do 400.

Informacje dotyczące płatności:

 • 4 różne pierścienie dają od 10 do 40 kredytów;
 • 4 skrzynie w różnych kolorach dodają od 20 do 150 kredytów.

Odsetek zwrotów slotów RTP wynosi 96,15%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Wild Bazaar
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top