Coins of Egypt Coins of Egypt

Coins of Egypt - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Coins of Egypt
Producent: NetEnt
RTP: 96.97%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: 75
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Kolekcja automatów do gier NetEnt jest stale aktualizowana o nowe i ulepszone gry. Automat do gry Coins of Egypt nie był wyjątkiem. Slot wyróżnia się oryginalną koncepcją wyglądu oraz ciekawym sposobem realizacji głównych funkcji. Banalny motyw Egiptu został przedstawiony tutaj w zaktualizowanej wersji.

Przegląd automatów do gry Coins of Egypt

monety egiptu Przegląd Netent Zanurz się w świecie, który zwiastuje ekscytujące przygody w poszukiwaniu skarbów w grze demo Coins of Egypt, a także w kasynie z prawdziwymi płatnościami gotówkowymi. Wersja demo pozwala wszystkim graczom bez wyjątku spróbować szczęścia za darmo i bez rejestracji. Pozwala to ocenić siłę i poprawić swoje umiejętności do prawdziwej gry. Jeśli chodzi o stylistykę, głównym elementem jest tło - majestatyczne posągi bogów i znaki tematyczne.

Na automacie Coins of Egypt zobaczysz kilka kategorii symboli. Każdy z nich jest przeznaczony do wykonywania oddzielnych funkcji. Głównymi znakami gry są kombinezony karciane o różnych nominałach oraz obrazki egipskich bogów. Wszystkie wykonane są w stylu szlachetnej biżuterii.

Grając w Coins of Egypt online, możesz również docenić korzyści płynące z upuszczenia specjalnych symboli na polu gry. Ta lista obejmuje:

  • Dziki symbol - skarabeusz;
  • Zbieraj symbole l - sfinks;
  • Symbol rozproszony - amulet.

Pierwszy znak może samodzielnie zastępować proste obrazy, a także kombinacje form. Scatter uruchamia darmowe spiny pod warunkiem, że pojawią się 3 symbole.

Gra bonusowa

Darmowe obroty monet Egiptu Teraz nie można wyobrazić sobie kasyna online bez bonusów. Gra Coins of Egypt jest tego wyraźnym potwierdzeniem. Jeśli chcesz otrzymywać dodatkowe płatności, postaraj się uzyskać poziom premii. Dla tych, którzy nie wiedzą, jak grać z bonusem w kasynie, po prostu sprawdź dodatkowe funkcje Coins of Egypt.

Pierwsza to wygrana monet faraona. Uaktywnia się, gdy spełnionych jest kilka warunków. Na pierwszych 3 bębnach powinno pojawić się od 1 do 3 monet. Nominały znaków muszą mieścić się w przedziale 2-15 stawek. W przypadku jednoczesnego upuszczenia takich monet i symbolu Collect, ten ostatni zbiera wszystkie symbole. Całkowita wartość pojawia się natychmiast na koncie gracza.

Rozgrywka

Monety Egiptu netent Jeśli interesuje Cię proste kasyno online bez inwestowania pieniędzy, powinieneś zapoznać się z funkcjami rozgrywki w Coins of Egypt. Nie jest to wcale trudne, ponieważ interfejs gniazda jest wygodny i zrozumiały. Jest 5 standardowych bębnów, 3 rzędy symboli i 20 linii wypłat.

Aby rozpocząć wirowanie, kliknij dwukrotnie przycisk Start. Wygrana w spinie zaczyna być naliczana, jeśli symbol zbierania pojawi się na bębnie numer 5.

RTP wynosi 96,97% . Jeśli chodzi o płatności, w maszynie są one wykonywane w następujący sposób:

  • Złoty Faraon wniesie do 15 zakładów;
  • Goddess Cat wypłaca od 25 do 750 monet;
  • Scorpio pomoże ci zdobyć od 20 do 300 monet;
  • Mythical Man-Eagle przyniesie od 30 do 1500 zakładów;
  • Figurka w kształcie kota jest warta od 20 do 400 monet;
  • Mythical Serpent Man zaoferuje od 25 do 500 kredytów;
  • Golden Fly zapłaci od 50 do 3000 monet.

Żuki z klejnotami przyniosą do 250 monet.

Zanurz się teraz w zaginionym świecie Egiptu. Aby to zrobić, po prostu otwórz gniazdo i naciśnij Start!

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Coins of Egypt
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top