Tiger Rush Tiger Rush

Tiger Rush - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Tiger Rush
Producent: Thunderkick
RTP: 96.30%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: 425
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

Recenzja automatu Tiger Rush

Przyroda i żywy świat są uważane za dość powszechny temat, który jest często używany do projektowania popularnych automatów do gier za pieniądze. Ale firmie Thunderkick udało się pokonać przestarzałą fabułę w nowy sposób, uzupełniając ją o kolorową grafikę i dodatkowe tryby.

Nowa kreacja jest poświęcona majestatycznemu i przerażającemu zwierzęciu - tygrysowi. Postać ta pomoże ci wykonać wszystkie niezbędne zadania i otrzymać duże wypłaty. Aby docenić wysiłki zespołu programistów, możesz pobrać Tiger Rush na swoje urządzenie mobilne lub grać w pełnym trybie.

Recenzja automatu - Tiger Rush

Wszystkie działania odbywają się na tle dzikiej przyrody dżungli, która zachwyca użytkowników swoim nieskazitelnym pięknem. Od pierwszych minut premiery gracze znajdą się w samym sercu tropikalnych zarośli, w których skrywa się bogactwo. Zadaniem użytkownika maszyny Tiger Rush jest odnalezienie ich razem z głównym bohaterem. Ekscytująca podróż przygotowała dla Ciebie wiele funkcji nagród i dodatkowych opcji.

Symbole

Zwycięskie kombinacje w automacie powstają dzięki pięknym ikonom, które są wykonane zgodnie z wybranym tematem. Każdy symbol można zobaczyć bardziej szczegółowo w tabeli wypłat. Kategoria ikon tematycznych obejmuje:

 • Niebieskie cukierki;
 • Fioletowe cukierki;
 • Żółte cukierki;
 • Kwiat;
 • Birdie;
 • Czerwone cukierki
 • Zielone cukierki.

Główny bohater (tygrys) należy do kategorii znaków specjalnych i jest używany jako symbol Wild. Oprócz tego jest jeszcze jedna specjalna ikona - Scatter. Przedstawione jest w postaci logo automatu Tiger Rush.

Gra bonusowa

Tiger Rush zagraj w automat demonstracyjny Aby uzyskać dodatkowe możliwości, przewidziana jest specjalna runda bonusowa - darmowe spiny. Tryb można aktywować natychmiast po pojawieniu się 2 symboli rozproszonych. Te ikony muszą pojawić się w tym samym czasie na zewnętrznych bębnach.

Aktywacja darmowych spinów w grze Tiger Rush jest również możliwa w przypadku 1 Scatter i 1 Wild. Podczas spinów otwierane są 2 poziomy. Przy odrobinie szczęścia gracz może przenieść się do nowej przestrzeni gry, w której znajdują się dodatkowe komórki.

Rozgrywka

Automat Tiger Rush z grą Gracz będzie musiał przemierzyć bezkres nowego mobilnego kasyna wraz z silnym i potężnym tygrysem. W tym celu przystosowanych jest 5 tradycyjnych bębnów, na których zamocowanych jest 10 linii nagród. Osobliwością automatu jest to, że podczas gry bonusowej pole się rozszerza.

W tej chwili na ekranie jest wyświetlanych 25 aktywnych linii. Maksymalna nagroda w automacie sięga 175 000 monet. Przed rozpoczęciem gry użytkownik musi ustawić parametry zakładu. Jego wielkość nie może przekraczać 100 kredytów. Nie możesz postawić więcej niż 10 monet na każdą linię.

Płatności dokonuje się w następujący sposób:

 • Niebieskie cukierki - od 40 do 160 monet;
 • Ptak - od 250 do 1500 monet;
 • Kwiat - od 150 do 1000 monet;
 • Czerwone cukierki - od 40 do 180 monet;
 • Żółte cukierki - od 60 do 500 monet;
 • Fioletowe cukierki - od 30 do 140 monet;
 • Zielone cukierki - od 50 do 250 monet.

RTP wynosi 96,3%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Tiger Rush
Wszystkie gry producenta Thunderkick
Back to top