Sugar Glider Sugar Glider

Sugar Glider - Automat

Opinie graczy
(2 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
3/5

Opis

Nazwa gniazda: Sugar Glider
Producent: Endorphina
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/3
Maks. wygrała: x10 000
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Recenzja slotu Sugar Glider Nowość od Endorphina zachwyci wszystkich miłośników klasycznych automatów do gry bez rejestracji. Takie urządzenia są zwykle wykonane w stylu owocowym i wyróżniają się korzystnymi funkcjami bonusowymi i dodatkowymi.

Ale prezentowany Sugar Glider to bardziej zaawansowany emulator. Oprócz tradycyjnych owoców można tu spotkać innych bohaterów - szarańczę i oposy. To właśnie ci bohaterowie sprawiają, że automat jest zaktualizowany i nowoczesny. Aby spróbować swoich sił w jasnym emulatorze, po prostu wybierz gniazdo w wersji mobilnej lub pełnej.

Oznaczenie symbolu

Możesz otrzymać nagrodę za swoje wysiłki, jeśli utworzysz zwycięskie kombinacje. Tworzone są za pomocą kilku grup ikon. Każdy z nich zawiera symbole o różnych znaczeniach. Aby poznać koszt wszystkich pinów, spójrz na tabelę wypłat. Przyjrzyjmy się im teraz bardziej szczegółowo.

Pierwsza grupa ikon składa się z:

 • Zielony kokos;
 • Possum;
 • Carambola;
 • Smocze oko;
 • Mango;
 • Kiwi;
 • Ryc.

Oprócz tych ikon, automat Sugar Glider ma specjalny symbol Wild. Jego rolę odgrywa obraz szarańczy. Główną funkcją takiej ikony jest zastępowanie innych obrazów.

Gra bonusowa

Automat Sugar Glider zagraj w demo Gra tematyczna lub funkcje bonusowe nie są dostępne w tym emulatorze. Ale twórcy dodali specjalną rundę bonusową, która pozwala wygrać podwójny mnożnik wypłaty w Sugar Glider. Ta runda nazywa się grą losową. To całkiem łatwe do otwarcia. Aby to zrobić, wystarczy wybrać konkretną kartę.

Gdy runda się zaczyna, użytkownik otrzymuje 5 kart, które są w pozycji zamkniętej. Jeden z nich należy do sprzedawcy, więc jego nominał jest natychmiast wyświetlany na ekranie. Pozostałe 4 karty to Twoje szanse na wygraną. Użytkownik jest proszony o wybranie jednego z listy. Jeśli wartość takiej karty jest większa niż wartość rozdającego, zyskujesz podwojenie swojej wygranej w grze Sugar Glider.

Rozgrywka

Sugar Glider zagraj w darmowe demo Rozgrywka na automacie nie przedstawia żadnych trudności. Aby cieszyć się ekscytującą grą i otrzymywać duże wypłaty, musisz zapoznać się z sekcją wypłat i podstawowymi zasadami tworzenia kombinacji nagród. Jeśli boisz się grać na pieniądze, możesz wypróbować grę demonstracyjną Sugar Glider. Ta opcja jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i dla graczy, którzy chcą poprawić swoje umiejętności w grze.

Po przetestowaniu trybu próbnego możesz przełączyć się na prawdziwe zakłady. Sterowanie gniazdem odbywa się za pomocą dolnego panelu sterowania. Oto klucz do uruchamiania spinów, a także przycisk do uruchamiania trybu automatycznego. W lewym rogu znajduje się przycisk, który pozwala sprawdzić aktualny zakład. Pole gry jest przedstawione w formacie 5x3, a kombinacje nagród są utworzone w 10 liniach.

Płatności są dokonywane według następującego schematu:

 • Figa i kiwi - od 50 do 2000 monet;
 • Opos - od 200 do 10000 monet;
 • Smocze oko - od 100 do 5000 monet;
 • Carambola - od 100 do 5000 monet;
 • Mango i zielony kokos - od 25 do 500 monet.

RTP w grze wynosi 96%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Sugar Glider
Wszystkie gry producenta Endorphina
Back to top