Jingle Spin Jingle Spin

Jingle Spin - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Jingle Spin
Producent: NetEnt
RTP: 96.48%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: 1000
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

Jingle Spin slot <a href=NetEnt review" src="/images/posts/1577126053_jingle-spin-netent-1.jpg" style="width: 350px; height: 177px; float: left;" /> Jingle Spin to kontynuacja słynnego automatu do gry - Egg O Matic. Popularność automatu skłoniła twórców do stworzenia nowej, ulepszonej wersji z dodatkowymi funkcjami, takimi jak automat do gry Jingle Spin.

Gracze byli zadowoleni nie tylko z bardziej kolorowego i doskonałego projektu, ale także z większej liczby szans na wygraną. Nowy slot przystosowany jest do platform stacjonarnych, a także do urządzeń mobilnych. Dlatego użytkownicy mogą łatwo bawić się Androidem, a także gadżetami z innymi systemami operacyjnymi.

Recenzja Jingle Spin Slot

Szwedzki dostawca gier nigdy nie przegapi okazji, aby zachwycić swoich fanów automatami w stylu świąteczno-noworocznym. Jingle Spin należy do tej kategorii. Na boisku zobaczysz bożonarodzeniowe elfy, które tradycyjnie rozdają prezenty na święta. Ogólny projekt Jingle Spin jest zgodny z historią bajkowych postaci.

Symbole

Wszystkie symbole, które widzisz na ekranie, są zaprojektowane w stylu baśni bożonarodzeniowych. Głównymi symbolami automatu są atrybuty noworoczne. Ale wszystkie są podzielone na 2 grupy, w zależności od ich funkcjonalności. Pierwsza kategoria automatu Jingle Spin zawiera piktogramy z obrazkiem:

 • Szyszki;
 • Piłki;
 • Renifer;
 • Pomarańcze;
 • Choinki.

Te ikony mają kształt ozdób choinkowych. Osobno warto podkreślić grupę symboli o specjalnym przeznaczeniu. To oni przede wszystkim wpływają na procent wypłat. W tym przypadku jest tylko 1 taka ikona - symbol Wild w postaci pudełka upominkowego.

W tej grze nie ma symboli scatter. Nie bez tradycyjnych garniturów na karty. Na automacie znajduje się kilka obrazów kart do gry, których wartość jest zbliżona do ikon tematycznych. W automacie znajdują się karty od dziesiątki do asa.

Gra bonusowa

Jingle Spin slot netent Prawdopodobnie każdy chce otrzymywać bonusy bez depozytu za rejestrację, ale oprócz nich w grze możesz zdobyć bardziej dochodowe nagrody. Jingle Spin zapewnia do tego kilka dodatkowych funkcji. Po prawej stronie ekranu znajduje się tradycyjna noworoczna postać Świętego Mikołaja. To on kręci bębnami.

W sektorach zobaczysz ikony przedstawiające różne rodzaje bonusów. A nad kołem są krasnale, które mijają przedmioty z koła fortuny. Jeśli dziki symbol wpadnie w ręce gnoma z prezentem, obraz zostanie aktywowany. W takim przypadku gracz otrzyma nie tylko darmowe darmowe spiny w kasynie, ale także inne nagrody. Może być kilka opcji:

 • Cacko do wygrywania monet;
 • Rozprzestrzenianie dzikich bombek;
 • Bombka niespodzianka;
 • Cacko z darmowymi spinami.

Rozgrywka

Recenzja automatu Jingle Spin

Przed rozpoczęciem gry koniecznie zapoznaj się z funkcjami automatu. W takim przypadku zobaczysz przed sobą tradycyjne bębny w ilości 5 sztuk. Mają 3 rzędy symboli. Koło fortuny znajduje się po prawej stronie pola.

Jeśli chodzi o linie wygrywające, jest ich 20 i są one naprawione. W jednej linii można umieścić nie więcej niż 10 monet. Nominał monet waha się od 1 centa do 1 euro. Aby stworzyć zwycięską kombinację, potrzebujesz co najmniej 3 identycznych obrazów.

Płatności dokonuje się w następujący sposób:

 • Suszone plastry pomarańczy dodają od 25 do 700 kredytów do rachunku;
 • Kombinezony kart zapewniają od 5 do 75 monet;
 • Piramidy ułożone w stos zwrócą od 20 do 500 kredytów;
 • Buds doda 10 do 300 monet do płatności;
 • Czerwone kule przynoszą od 30 do 1000 monet;
 • Renifer doda od 15 do 400 monet do Twoich wygranych.

RTP w grze równe 96,48%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Jingle Spin
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top