Wild-O-Tron 3000 Wild-O-Tron 3000

Wild-O-Tron 3000 - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Wild-O-Tron 3000
Producent: NetEnt
RTP: 96.01%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: 500
Funkcje: Expanding Wilds Sticky Wilds

Slot recenzji Wild-O-Tron 3000 Ciągłe poszukiwanie nowych ekscytujących historii skłoniło Netent do stworzenia niezwykłego kasyna online z licencją - Wild-O-Tron 3000. Oryginalna nazwa zawdzięcza wykorzystanie futurystycznych motywów, co dla wielu jest zagadką.

Nowe technologie, roboty i ekscytujące rozwiązania charakteryzują nowy automat. Oprócz stylowego wyglądu i prostej rozgrywki, automat Wild-O-Tron 3000 oferuje także szereg dodatkowych funkcji.

Przegląd slotów Wild-O-Tron 3000

Od pierwszych sekund rozgrywki uwagę użytkowników przykuwa oryginalne tło w postaci statku kosmicznego, na którym znajduje się panel sterowania. To na tej konsoli znajduje się panel sterowania gniazda. Podstawowa gra Wild-O-Tron 3000 zawiera 7 różnych robotów, które pomogą Ci zdobyć nagrody za wykonanie określonych zadań. Każdy z nich jest rozłożony na kilka części, które należy złożyć, aby otrzymać nagrodę. Dopełnieniem obrazu jest wysokiej jakości ścieżka dźwiękowa.

Symbole

Automat Wild-O-Tron 3000 będzie w stanie zaimponować nie tylko początkującym, ale także doświadczonym graczom. Na ekranie zobaczysz niestandardowe symbole w postaci różnych części robotów. Aby utworzyć łańcuch nagród, musisz zebrać wszystkie części w jednym rzędzie.

Jeśli weźmiemy pod uwagę ogólnie symbole tematyczne, zobaczysz pełnoprawne roboty w różnych kolorach:

 • niebieski;
 • żółty;
 • szary;
 • czerwony;
 • zielony;
 • pomarańczowy.

Oprócz nich na procent płatności może wpływać stary robot, który miejscami rdzewieje. Jeśli chodzi o grupę znaków specjalnych, jest tutaj jedna osobliwość - brak rozproszenia. Ale z drugiej strony jest symbol Wild - kula z ekranem.

Gra bonusowa

Wild-O-Tron 3000 - slot <a href=NetEnt" src="/images/posts/1578249853_wild-o-tron-3000-3.jpg" style="float: right; width: 350px; height : 189px;" /> Oprócz niestandardowego motywu i symboli, nowe kasyno mobilne ma niezwykłą strukturę. Nie zobaczysz tutaj tradycyjnej gry ryzyka ani rundy bonusowej, ani nawet darmowych spinów. Zamiast tego dodatkowa funkcja pomoże Ci zwiększyć wygrane.

Zaczyna się losowo przed każdym obrotem. Podczas aktywacji takiej funkcji na boisku występuje wyładowanie w postaci wyładowania elektrycznego. Wyładowanie zmienia wszystkie symbole na ekranie w Dzikie. Stwarza to korzystniejsze warunki na ekranie do otrzymywania darmowych pieniędzy w kasynie.

Rozgrywka

Slot recenzji Wild-O-Tron 3000 Boisko Wild-O-Tron 3000 to zestaw 5 bębnów z 20 aktywnymi stałymi liniami. Istnieje 15 oddzielnych miejsc na ikony. Aby dostosować główne parametry, dostępne są standardowe przyciski Wartość monety i Poziom.

Oznacza to, że możesz dostosować poziom zakładu i nominał monet. Dla wygody maszyna została dostosowana do urządzeń mobilnych. Teraz możesz nie tylko grać na PC, ale także pobrać Wild-O-Tron 3000 na swój gadżet. Jest jedna zasada dla obu opcji - co najmniej 3 symbole są wymagane, aby utworzyć zwycięski łańcuch.

Płatności są dokonywane według następującego schematu:

 • Niebieski robot doda 60 monet;
 • Orange wygra do 120 zakładów;
 • Szary robot pomnoży wypłaty przez maksymalnie 50 monet;
 • Żółty robot doda do 100 monet;
 • Brązowy (zardzewiały) robot przyniesie do 40 monet;
 • Zielony robot zwróci do 80 monet.

Procent zwrotu w grze wynosi 96,01%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Wild-O-Tron 3000
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top