Strolling Staxx Strolling Staxx

Strolling Staxx - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Strolling Staxx
Producent: NetEnt
RTP: 95.98%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: 500
Funkcje: Expanding Wilds Sticky Wilds

Strolling Staxx review slot NetEnt stale się rozwija, co pozwala nam regularnie aktualizować listę nowych kasyn mobilnych. Tym razem użytkownicy zobaczą kontynuację popularnego Neon Staxx, w postaci automatu z tradycyjnymi wizerunkami owoców.

Wydawałoby się, że nic dobrego nie powstanie z banalnego motywu. Ale zespół programistów NetEnt był w stanie zaskoczyć użytkowników, przedstawiając wszystkim zaktualizowaną wersję. Przechadzający się gracze na automatach Staxx docenią nie tylko kolorowy design, ale także wiele dodatkowych funkcji.

Przegląd slotów Strolling Staxx

Gracze muszą wykonywać zadania na tle pięknego letniego krajobrazu. W tle rwąca błękitna rzeka z zielonymi drzewami po bokach. To na nich, zgodnie z fabułą, rosną owoce, które są używane jako symbole automatu do gry Strolling Staxx. Kolorowego obrazu dopełniają śpiew ptaków, wesoła muzyka i plusk wody. Takie pole gry może Cię przenieść do świata pełnego radości i pozytywności.

Oznaczenie symbolu

Urządzenie charakteryzuje się obecnością kilku grup znaków. Każdy z nich ma określone funkcje i koszty. Możesz znaleźć te informacje w tabeli wypłat. Tradycyjne kolory kart od asa do waleta były używane jako podstawowe symbole. Takie symbole przyniosą minimalne wypłaty.

Wyższy procent uzyskasz za ikony tematyczne prezentowane w postaci:

 • Wiśnie;
 • Śliwki;
 • Limonov;
 • Truskawki;
 • Arbuzov.

To niezwykłe owoce, wykonane w kształcie kwadratu. Szczególnie ważne są dwa specjalne symbole, które znacząco wpływają na procent płatności:

 • Kolosalne symbole - przedstawiane jako dowolny obraz, zajmujące pozycje 3x3 lub 2x2.
 • Symbol dziki - obraz litery W.

Gra bonusowa

Strolling Staxx - graj online Dodatkowe funkcje automatu są reprezentowane przez kilka funkcji bonusowych. Dzięki nim użytkownicy mogą otrzymać darmowe spiny w kasynie i mnożniki bonusów. Te opcje obejmują:

 • Dodatkowa szansa;
 • Spacerując ponownie Staxx.

Pierwszą funkcję można aktywować, stawiając zakład bonusowy. Jeśli zostaną wykonane ponowne spiny, a w tym momencie opcja Extra Szansa jest aktywna, prawdopodobieństwo pojawienia się Kolosalnych symboli wzrasta. Drugą funkcją gry Strolling Staxx jest runda bonusowa, która jest aktywowana, gdy 1 lub więcej rzędów jest wypełnionych tymi samymi symbolami.

Rozgrywka

Strolling Staxx slot netent Rozgrywka na automacie jest dość prosta. Aby uruchomić bębny, wystarczy ustawić kilka prostych parametrów, a następnie kliknąć start. Strolling Staxx jest dostosowany do różnych urządzeń, więc możesz łatwo zainstalować kasyno na Androida, a także grać na innych urządzeniach mobilnych.

Konstrukcja maszyny jest tradycyjna. Na polu gry znajduje się 5 bębnów, a liczba linii nagród wynosi 10. Możesz postawić do 10 kredytów na 1 linię. Wartość monety waha się od 1 centa do 2 euro. Możesz także postawić na zakład bonusowy, który daje dodatkowe korzyści.

Informacje dotyczące płatności:

 • Śliwki i wiśnie pomnożą Twoje wygrane nawet o 100 monet;
 • Truskawki zwrócą do 150 monet;
 • Cytryny dodają do płatności do 120 monet;
 • Arbuzy i symbol Wild pomnożą Twoje wygrane przez 25 do 500 monet.

Wskaźnik wypłaty RTP wynosi 96,24%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Strolling Staxx
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top