Cosmic Fortune Cosmic Fortune

Cosmic Fortune - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5
Cosmic Fortune

Opis

Nazwa gniazda: Cosmic Fortune
Producent: NetEnt
RTP: 96.90%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 15/5
Maks. wygrała: 9800
Funkcje: Darmowe spiny Jackpot

cosmic fortune slot

Obcy i podróże międzygwiezdne to to, co zawsze fascynowało i pociągało człowieka. Miliony gwiazd, niekończące się przestrzenie, komety i asteroidy - wszystko to nie tylko przyciąga pisarzy science fiction, ale także daje możliwość zarobienia pieniędzy, jeśli grasz w Cosmic Fortune od dewelopera NetEnt.

To tutaj gracz będzie miał ciekawą fabułę i wysokie wygrane, wystarczy wybrać to kasyno z dobrym zwrotem.

Recenzja slotu Cosmic Fortune

cosmic fortune slot Muzyka i interfejs w grze w pełni ujawniają gwiezdny motyw, tworząc w grze niepowtarzalną atmosferę. Automat do gry Cosmic Fortune ma jasny design z nowoczesnymi elementami graficznymi.

Zanim zaczniesz grać na automatach w kasynie online, zostaniesz poproszony o obejrzenie małego zabawnego wygaszacza ekranu, który opisuje historię bohatera. Możesz być pewien, że potem będziesz chciał pomóc astronaucie. Twoim zadaniem jest zebranie 7 różnych symboli przestrzeni.

Absolutnie wszystkie symbole przedstawiają motywy kosmiczne - jest 7 standardowych obrazów i 2 symbole specjalne. Symbolem „dzikim” jest kula z literą W, która zastępuje standardowy obrazek w wygrywającej kombinacji. Wypada wyłącznie na rolce 2/3/4. Drugim specjalnym obrazem jest kula z literą S - to symbol rozproszenia. Kilka z tych symboli uruchamia kasyna z darmowymi spinami. Jeśli podczas darmowych spinów trafi się punkt rozproszony, po pojawieniu się symboli rozpocznie się gra bonusowa.

Gra bonusowa Cosmic Fortune

cosmic fortune slot blonus

Na automacie Cosmic Fortune dostępne są aż dwie gry bonusowe, w których gracz otrzymuje wyłącznie darmowe obroty. W trakcie gry będziesz zbierać kamienie - staną się one twoimi pomocnikami w grze premiowej, w której będziesz używać ich do niszczenia obcych statków. Każde z trafień ma określoną wygraną. W centralnej części znajduje się największy statek z napisem Bonus.

W drugim wariancie gry bonusowej możesz wygrać jedną z pięciu jackpotów. W takim przypadku będziesz musiał użyć tych samych kamieni do walki z pięcioma jackpotami. Jeśli trzy kamyki uderzą w jeden statek, jackpot jest w Twojej kieszeni.

Rozgrywka Cosmic Fortune

cosmic fortune slot Jedną z głównych zalet gry jest to, że obsługa automatu jest intuicyjna, niezależnie od tego, czy gra się w nią z telefonu czy z komputera. Wszystkie podstawowe ustawienia znajdują się u dołu ekranu. Domyślnie gracz będzie miał do dyspozycji 15 linii, a zakres obstawiania może wynosić od 0,3 do 75 USD na turę. W menu Info zostanie wyświetlona tabela wypłat Cosmic Fortune, na podstawie której możesz oszacować swoje możliwe wygrane.

Wszystkie symbole mają inny współczynnik, najmniejszymi nagrodami są obrazy w kolorze niebieskim. Bardziej znaczącą nagrodą jest pomarańczowy statek kosmiczny, który przynosi 15, 25 i 200. Oraz czerwone urządzenie - 20, 50 i 200 monet. Potwór przyniesie 25, 100 i 1000. A piłka z głównym bohaterem - 50, 250 i 1500. Oczekiwany procent wypłat to 96,9%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Cosmic Fortune
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top