Urartu Urartu

Urartu - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Urartu
Producent: Endorphina
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: х9000
Funkcje: Darmowe spiny

Przegląd boksu Urartu Producenci gier hazardowych niejednokrotnie sięgali po historie związane z kulturą starożytnych ludów. Wśród takich dostawców była również Endorphina, która wykorzystała dość nietypowy motyw. Oryginalny automat wideo Urartu przedstawia historię starożytnych mieszkańców Urartu, którzy żyli w Azji Południowo-Zachodniej.

Pozostawili swoim potomkom wiele różnych pomników kultury i gospodarstw domowych, które stały się głównymi symbolami nowego rozwoju. W ten sposób użytkownicy mogą nie tylko wygrać ważne nagrody na Urartu, ale także wzbogacić się kulturowo, studiując historię starożytnych plemion.

Oznaczenie symbolu

Ikony używane do tworzenia kombinacji są podzielone na kilka kategorii. Podział ten wynika ze znaczenia samych zdjęć. Pierwsza kategoria zawiera tylko zwykłe znaki tematyczne:

 • Herb z tarczą;
 • Herb z Lwem;
 • Sułtan;
 • Żona sułtana;
 • Herb z Jastrzębiem.

Kolejną kategorią prezentowaną w tabeli wypłat są symbole kart. Gra będzie zawierała nominały od 9 do Ace. Stylizowane obrazy zostały wybrane jako znaki specjalne:

 • Dziki symbol - krajobraz z górami;
 • Rozproszenie - niedz.

Dziki symbol będzie mógł zastąpić inne symbole i podwoić wygrane. Rozproszenie ma na celu uruchomienie premii.

Gra bonusowa

Urartu - darmowe gry Zestaw trybów bonusowych w grze Urartu jest dość standardowy. Istnieje gra ryzyka typowa dla automatów do gier Endorphina, a także tradycyjne darmowe spiny. Ostatni bonus można uzyskać, jeśli wypadnie 3-5 symboli z górskim krajobrazem.

Podczas darmowych spinów obowiązuje również dodatkowy mnożnik 3. Jeśli w tym trybie ponownie pojawi się kombinacja 3 symboli Scatter, licznik darmowych spinów zostanie uzupełniony. Istnieje również możliwość podwojenia wygranych w grze ryzyka. Po każdym udanym obrocie użytkownik zostanie poproszony o kliknięcie Podejmij ryzyko.

Runda odbywa się według standardowych zasad. Na ekranie znajduje się 5 kart, z których 4 są zakryte. Jedna odkryta karta należy do krupiera, którego należy pokonać. Musisz tylko dobrać kartę o wyższym nominale niż ma to krupier.

Rozgrywka

Przegląd automatu Urartu Konfiguracja automatu z historycznym motywem nie zajmuje dużo czasu. Nawet początkujący gracz może wymyślić przyciski sterujące. Dodatkowo dla tych, którzy boją się ryzykować, przygotowano grę demo Urartu. Wersja demo pozwala spróbować swoich sił w grze bez narażania budżetu.

Pole gry jest przedstawione w postaci pięciu rolek. Istnieje 10 aktywnych linii płatności. Użytkownik może dostosować liczbę linii według własnego uznania. Całkowity zakład na spin nie może przekroczyć 100 monet. Nagrodę można otrzymać za kombinację co najmniej 3 identycznych symboli, które są ustawione w jednej linii od lewej do prawej.

Wypłaty:

 • Herb z Tarczą i Lwem - od 15 do 250 monet;
 • Słońce - od 2 do 500 monet;
 • Góry - od 10 do 9000 monet;
 • Symbole kart - od 5 do 125 monet;
 • Herb z Jastrzębiem - od 20 do 400 monet;
 • Sułtan i jego żona - od 2 do 750 monet.

Stopa zwrotu dla boksu (RTP) wynosi 96%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Urartu
Wszystkie gry producenta Endorphina
Back to top