Undine's Deep Undine's Deep

Undine's Deep - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5
Undine's Deep

Opis

Nazwa gniazda: Undine's Deep
Producent: Endorphina
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: х9000
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Undine's Deep - graj w darmowe demo Podwodny świat jest pełen nierozwiązanych tajemnic i tajemniczych obiektów. Tutaj od wieków szukają niezliczonych skarbów i próbują poznać wszystkie sekrety skrywane w mrocznych głębinach bezkresnych mórz i oceanów. Takie studia są tak imponujące, że często stają się fabułą wielu filmów, książek, a także automatów do gier.

Endorphina rozszerzyła również swoją kolekcję morskich gier wideo, udostępniając interaktywny automat Undines's Deep. Fabuła tego urządzenia oparta jest na legendzie o najpiękniejszych syrenach żyjących na dnie oceanów i mórz. Slot jest wyposażony w różne bonusy i funkcje nagród, a także wysokiej jakości grafikę.

Symbole

Dwie grupy symboli są zaangażowane w tworzenie kombinacji nagród. Pierwsza z nich przedstawia podstawowe obrazy tematyczne, które mają określony współczynnik. Druga grupa obejmuje specjalne ikony przeznaczone do wykonywania specjalnych funkcji. Obie grupy zdjęć można zobaczyć w tabeli wypłat.

Rozważmy każdy z nich bardziej szczegółowo. Podstawowe zdjęcia to:

 • Jeżowiec;
 • Rozgwiazda;
 • Medusa;
 • Seahorse;
 • Muszla.

Wszystkie z nich są atrybutami podwodnego świata. Oprócz nich w grze Undines's Deep są oznaczone 2 specjalne ikony. Należą do nich:

 • Scatter - Mermaid;
 • Dziki symbol - złota rybka.

Nie bez standardowych kart do gry. Karty od dziewiątki do asa zostały wybrane, aby stworzyć zwycięskie kombinacje.

Gra bonusowa

Undine's Deep darmowe gry Pełna recenzja Undines's Deep zawiera również sekcję dotyczącą nagród. Twórcy nie załadowali automatu nietypowymi grami tematycznymi i wieloma dodatkowymi rundami. Zamiast tego użytkownicy będą mogli uzyskać darmowe spiny i uczestniczyć w grze ryzyka.

Obie opcje oferują solidne nagrody. Aby aktywować dodatkowe spiny, wystarczy zebrać standardową liczbę symboli Scatter - 3 lub więcej. Po upuszczeniu takiej sekwencji gracze otrzymają 15 spinów. Podczas aktywacji występuje mnożnik 3.

Możesz także podwoić swoje wygrane, biorąc udział w grze ryzyka. Po każdym udanym obrocie dostępna jest runda. Gracz jest proszony o pokonanie rozdającego kartami. Na stole znajduje się 5 kart, z których jedna należy do wroga. Jeśli dobierzesz kartę o wysokim nominale, Twoja nagroda podwoi się.

Rozgrywka

Undine's Deep, graj w darmowe demo Nawet początkujący może grać w Undines's Deep. Nie ma tu skomplikowanych reguł i niezrozumiałych przycisków. Na panelu sterowania znajduje się tylko kilka prostych klawiszy, których znaczenie można zrozumieć nawet bez czytania regulaminu. Gracz będzie musiał ustawić główne parametry. W slocie są przedstawiane w postaci wielkości zakładu, nominału monet i liczby linii. Wszystkie akcje będą odbywać się na polu z pięcioma rolkami. Liczba aktywnych linii to 10.

Schemat płatności:

 • Złota rybka - od 10 do 9000 monet;
 • Symbole kart - od 5 do 125 monet;
 • Meduza - od 20 do 400 monet;
 • Seahorse and Shell - od 15 do 250 monet;
 • Syrenka - od 2 do 500 monet;
 • Jeżowiec i rozgwiazda - od 2 do 750 monet.

Teoretyczna stopa zwrotu (RTP) wynosi 96%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Undine's Deep
Wszystkie gry producenta Endorphina
Back to top