Sushi Sushi

Sushi - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Sushi
Producent: Endorphina
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 5/5
Maks. wygrała: х25000
Funkcje: Darmowe spiny

Przegląd slotu sushi Kuchnia japońska stała się ostatnio bardzo popularna wśród odwiedzających kawiarnie i restauracje. Dotyczy to zwłaszcza oryginalnego dania o nazwie „Sushi”. Wielu z nas uwielbia ten zagraniczny przysmak, a nawet próbuje go ugotować w domu.

Endorphina daje również możliwość delektowania się sushi w domu, w nieco nietypowy sposób. W tym celu wypuściła oryginalny automat do gry Sushi, w którym cały ekran wypełniony jest pysznymi przysmakami różnego rodzaju. Tworząc łańcuchy bułek, możesz uzyskać hojne kwoty, za które możesz kupić więcej niż jedną porcję prawdziwego sushi.

Symbole

Japońskie bułki mają wiele różnych modyfikacji. Są gotowane z rybą, krewetkami i innymi nadzieniami, więc w menu można zobaczyć wiele różnych nazw. W takim przypadku będziesz musiał zapoznać się tylko z niektórymi z nich. W Sushi ikony tematyczne wyglądają następująco:

 • Sushi Ikura;

 • Sushi Hatatekai;

 • Sushi Tabiko;

 • Sushi z awokado;

 • Sushi Maguro

Symbole imbiru i wasabi należy rozpatrywać osobno. W głównej grze pełnią one rolę zwykłych ikon tematycznych i mają określony współczynnik. Podczas darmowych spinów te symbole stają się Wilds i pomagają wygrać większe nagrody w Sushi. Napis Sushi jest używany jako rozproszenie. To właśnie ten obraz uruchamia darmowe spiny i przynosi dodatkowe płatności.

Gra bonusowa

Sushi <a href=Endorphina - zagraj w darmowe demo" src="/images/posts/1581360181_sushi.jpg" style="float: right; width: 350px; height: 219px;" /> Aby zwiększyć swoje wygrane, gracze mogą aktywować dodatkowe funkcje bonusowe. Obejmują one darmowe spiny i grę ryzyka. Pierwszy tryb można uruchomić za pomocą specjalnego symbolu wskazanego w tabeli wypłat. Drugi tryb jest dostępny dla graczy po każdym udanym spinie.

Sushi jest uważane za specjalny symbol. Trzy lub więcej z tych symboli wyzwala 20 darmowych spinów. Użytkownicy mogą również podwoić swoje wygrane, biorąc udział w grze ryzyka. Po każdym udanym obrocie mogą odebrać wygraną lub zagrać przeciwko krupierowi. Aby otrzymać nagrodę, musisz odgadnąć kartę o wyższej wartości nominalnej niż krupier.

Rozgrywka

Sushi Endorphina odtwórz demo Możesz grać w Sushi za darmo korzystając z wersji demo, a także otworzyć pełną wersję ze wszystkimi funkcjami. Pierwsza opcja pozwala bez ryzyka opanować niezbędne umiejętności i wiedzę. Nie będziesz musiał stawiać pieniędzy - otrzymasz darmowe kredyty.

Struktura pola gry jest standardowa. Po otwarciu zobaczysz 3 standardowe bębny i 5 linii wygrywających. Aby stworzyć zwycięską kombinację, musisz zebrać co najmniej 3 identyczne symbole. W jednym obrocie możesz postawić do 50 monet. Przed rozpoczęciem gry należy skonfigurować wielkość zakładu, nominał monet i liczbę linii.

Wypłaty:

 • Rolls Tabiko - 100 monet;

 • Rolki Hatatekai - 5 monet;

 • Rolls Ikura - 250 monet;

 • Rolls Maguro - 20 monet;

 • Napis sushi - 10 monet;

 • Roladki awokado - 10 monet;

 • Imbir i Wasabi - 500 monet

Stopa zwrotu RTP wynosi 96%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Sushi
Wszystkie gry producenta Endorphina
Back to top