Sparkling Fresh Sparkling Fresh

Sparkling Fresh - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Sparkling Fresh
Producent: Endorphina
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 5/5
Maks. wygrała: х500000
Funkcje: -

Sparkling Fresh przegląd boksów Automaty z klasycznym motywem owoców są nadal aktualne. Wielu twórców automatów do gier tworzy emulatory z tradycyjnymi wiśniami i cytrynami w kółko, ale za każdym razem dodają nowe dodatki.

Firma Endorphina również zdecydowała się poeksperymentować z tym tematem, w wyniku czego wypuściła jasny kolorowy automat Sparkling Fresh. Z klasycznych modeli projekt owoców pozostaje tutaj, ale tradycyjny interfejs uległ zmianom. Nowy automat do gry Sparkling Fresh ma ulepszoną grafikę i dodatkowe funkcje.

Symbole

Twórcy zdecydowali się pozostawić symbole tradycyjne dla klasycznych automatów, więc nie zobaczysz tutaj nic nowego. Ale z drugiej strony standardowe symbole owoców stały się jaśniejsze i bardziej wyrysowane, co gwarantuje zadowolenie graczy. Ponadto do gry Sparkling Fresh dodano specjalną ikonę, która zapewnia aktywację dodatkowych mnożników.

Następujące ikony zostały wybrane jako zwykłe ikony tematyczne:

 • Jabłka;
 • Arbuzy;
 • Cytryny;
 • Śliwki;
 • Truskawki;
 • Pomarańcze;
 • Siódemki.

Wszystkie z nich są prezentowane w specjalnej sekcji „Tabela wypłat”. Wskazany jest również specjalny symbol - Gwiazda. To ona gra rolę Scattera.

Gra bonusowa

Sparkling Fresh Review Slot Pomimo tego, że emulator posiada cechy klasycznych modeli, którym zazwyczaj brakuje trybów nagród, gracze będą mogli zwiększyć swoje wypłaty. Ułatwia to obecność specjalnego symbolu, a także gra ryzyka. Kombinacje symboli Scatter zapewniają graczom imponujące mnożniki, które dodają się do całkowitego zakładu. W ten sposób użytkownicy mogą wygrać duże nagrody w Sparkling Fresh.

Poza tym po każdym udanym spinie otwierana jest gra ryzykowna. Biorąc udział w rundzie, możesz podwoić swoje wygrane. Na ekranie pojawiają się dwa przyciski, które umożliwiają otwarcie gry lub odebranie nagrody. Jeśli został wybrany przycisk aktywujący ryzykowną rundę, przed graczem otworzy się dodatkowy ekran.

Na ekranie zostanie wyświetlonych 5 kart. Cztery z nich są w pozycji zamkniętej, a piąty (otwarty) należy do dealera. Zadaniem gracza jest dobranie większej karty niż rozdający. W takim przypadku wszystkie płatności są podwojone. Jeśli nominał jest niższy, wszystkie kredyty znikają.

Rozgrywka

Sparkling Fresh endorphina odtwórz demo Slot jest prezentowany w dwóch wersjach: pełnej wersji i wersji demo Sparkling Fresh. Niezależnie od wybranej wersji zasady pozostaną takie same. Aby wygrać, musisz utworzyć łańcuchy nagród z identycznymi symbolami. Jest kilka przycisków do sterowania.

Z ich pomocą możesz skonfigurować nominał monet, wielkość zakładów, tryb gry i rozpocząć spiny. Struktura pola gry jest przedstawiona w postaci 5 bębnów z 5 aktywnymi liniami. Maksymalny zakład na spin nie przekracza 50 monet.

Wypłaty:

 • Gwiazda - od 100 do 2500 monet;
 • Siedem - od 1000 do 50 000 monet;
 • Jabłka, cytryny, truskawki, pomarańcze - od 200 do 2000 monet;
 • Śliwki i arbuzy - od 500 do 5000 monet.

Procent wypłat w automacie RTP wynosi 96%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Sparkling Fresh
Wszystkie gry producenta Endorphina
Back to top