More Fresh Fruits More Fresh Fruits

More Fresh Fruits - Automat

Opinie graczy
(3 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
3.67/5

Opis

Nazwa gniazda: More Fresh Fruits
Producent: Endorphina
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 40/5
Maks. wygrała: х1000
Funkcje: -

Więcej recenzji slotu Fresh Fruits Świeże owoce mogą nie tylko przynieść korzyści zdrowotne, ale także uzupełnić portfel. Słynna firma Endorphina była w stanie udowodnić ten fakt, wypuszczając kolorowy automat do gry More Fresh Fruits. Istnieje wiele podobnych automatów, ale twórcy Endorphina byli w stanie stworzyć specjalny model z motywem owoców.

Apetyczne owoce tropikalne są używane jako symbole, a także jako podstawowe klasyczne ikony. Różnorodność symboli uzupełnia wysokiej jakości grafika i ładne bonusy, które nie są trudne do aktywacji. Możesz wypróbować automat w różnych wersjach. Możesz wybrać grę demonstracyjną More Fresh Fruits i od razu otworzyć pełną wersję.

Oznaczenie symbolu

Twórcy automatu urozmaicili standardową listę symboli używanych w owocowych automatach. Teraz możesz zobaczyć symbol Wild i Scatter na ekranie. Każdy z nich ma specjalne funkcje w More Fresh Fruits, aby zwiększyć nagrodę.

Wild został wybrany jako symbol Wild. Pełni tradycyjną funkcję zastępowania innych obrazów. Rozproszenie jest przedstawiane w postaci gwiazdy. W tym przypadku nie uruchamia darmowych spinów, ale aktywuje kolejny bonus.

Podstawowe znaki obejmują:

 • Kokos;
 • Winogrona;
 • Arbuz;
 • Apple;
 • Cytryna;
 • Siedem;
 • Truskawka;
 • Dzwon.

Wszystkie mają różne współczynniki, które są brane pod uwagę przy obliczaniu nagrody. Możesz dowiedzieć się więcej o nich w tabeli wypłat.

Gra bonusowa

Więcej świeżych owoców zagraj w darmowe demo Lista bonusów na automatach obejmuje grę losową, a także specjalne funkcje Scatter. Ostatni znak spełnia nieco nietypową dla graczy funkcję - dodaje mnożnik 2, 20 i 500. Ale wzrost wypłat następuje, gdy pojawią się co najmniej 3 z tych symboli. Ponadto możesz wygrać podwojenie wypłaty w More Fresh Fruits, biorąc udział w grze ryzyka.

Ta runda rozpoczyna się po każdym udanym obrocie. Jeśli rozpoczniesz grę, otworzy się przed tobą okno z 5 kartami do gry. Jedna karta jest odkryta i należy do rozdającego. Użytkownik musi odgadnąć kartę z wyższą wartością nominalną niż krupier. Tabela wypłat pokazuje prawdopodobieństwo każdej karty do gry.

Rozgrywka

Więcej recenzji slotu Fresh Fruits Więcej świeżych owoców na pierwszy rzut oka wydaje się być standardowym modelem. Ale jeśli zagłębisz się w proces gry, od razu zauważysz zwiększoną liczbę aktywnych linii, niezwykły zakres zakładów i obecność dodatkowych funkcji.

Struktura pola to 5 bębnów z 40 aktywnymi liniami. Liczbę pasm można zmienić według własnego uznania. Ponadto regulowana jest wielkość zakładu i nominał monet. Maksymalny zakład to 400 monet.

Schemat płatności:

 • Truskawka, cytryna, winogrono i jabłko - od 8 do 100 monet;
 • Kokos i arbuz - od 20 do 200 monet;
 • Gwiazda - od 2 do 500 monet;
 • Dzwonek - od 40 do 300 monet;
 • Siedem - od 2 do 1000 monet.

Stopa zwrotu RTP sięga 96%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do More Fresh Fruits
Wszystkie gry producenta Endorphina
Back to top