Chimney Sweep Chimney Sweep

Chimney Sweep - Automat

Opinie graczy
(2 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
3/5

Opis

Nazwa gniazda: Chimney Sweep
Producent: Endorphina
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: х9000
Funkcje: Darmowe spiny

Chimney Sweep <a href=Endorphina, odtwórz demo" src="/images/posts/1580390797_chimney-sweep-endorphina-game.jpg" style="float: left; width: 350px; height: 254px;" /> Kominiarz to rzadki zawód w naszych czasach. Nie codziennie spotyka się kogoś, kto zarabia na życie z czyszczenia rur. Endorphina postanowiła wypełnić tę lukę na liście zawodów, tworząc nowy slot Chimney Sweep.

Oryginalność automatu polega nie tylko na doborze niezwykłej fabuły, ale także na wyborze głównego bohatera. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że zawód kominiarza to męski interes. Ale dostawca gry zdecydował inaczej i przedstawił ładną blondynkę jako pracownicę. Te cechy sprawiają, że Chimney Sweep jest jeszcze bardziej interesujący.

Symbole

Nowy rozwój Endorphiny zaskoczył użytkowników jasną fabułą i niestandardową bohaterką. Na liniach nagród powstają kombinacje jasnych i oryginalnych symboli. Każdy z nich przynosi określony mnożnik. Możesz zobaczyć ich wartość w tabeli wypłat. W tej samej sekcji możesz dowiedzieć się, na jakie kategorie podzielone są zdjęcia.

Pierwsza zawiera zwykłe ikony tematyczne:

 • Sparrow;
 • Prosiaczek;
 • Złoty Kogut;
 • Rainbow;
 • Duża podkowa.

Oprócz nich w tworzeniu kombinacji nagród mogą uczestniczyć specjalne symbole, które pełnią dodatkowe funkcje. W grze Chimney Sweep są reprezentowani jako:

 • Scatter - Fireplace;
 • Wild Symbol - Chimney Sweep Girl.

Tradycyjne symbole kart w postaci dziewiątki, króla, asa, damy, dziesiątek i waletów uzupełniają listę.

Gra bonusowa

Przegląd slotu Chimney Sweep Oprócz bonusów powitalnych emulator daje możliwość wzięcia udziału w rundzie z nagrodami. W tym przypadku jest to gra ryzyka, która jest tradycyjna dla wielu automatów określonego dostawcy. Kiedy otworzysz tę rundę, bądź przygotowany na podwójne mnożniki lub przegranie zakładów. Udany obrót wystarczy, aby rozpocząć dodatkową grę.

Następnie na ekranie otworzy się pole, na którym należy umieścić 5 kart do gry. Wszystkie oprócz jednego są w pozycji zamkniętej. Karta, której wartość jest pokazana graczowi, należy do rozdającego. Taka runda pozwala wygrać w Chimney Sweep, podwajając swoje wygrane, jeśli gracz wybierze kartę o wyższym nominale niż krupier. Jeśli wygrasz, zostaniesz poproszony o odebranie nagrody lub kontynuowanie rundy. W przypadku przegranej, krupier otrzymuje ostatnią nagrodę.

Rozgrywka

Chimney Sweep - zagraj w demo Emulator zaprasza wszystkich do spróbowania szczęścia w ekscytującej grze charakteryzującej się wysokim procentem wypłat. Gracze docenią nie tylko wysokiej jakości grafikę i oryginalną fabułę, ale także dość prostą rozgrywkę. Wszystkie ustawienia można wprowadzić intuicyjnie. Istnieje kilka prostych przycisków do dostosowywania parametrów, które są łatwe do znalezienia.

Podczas gry musisz tworzyć łańcuchy nagród na standardowym polu gry. Ten element jest prezentowany w postaci 5 tradycyjnych bębnów. Na bębnach znajduje się 10 aktywnych linii wypłat. Pole zawiera 15 komórek na symbole. Gracz może dostosować wielkość zakładu i liczbę linii.

Schemat płatności:

 • Kominek - od 2 do 500 monet;
 • Kominiarz - od 10 do 9000 monet;
 • Symbole kart - do 125 monet;
 • Świnia i Wróbel - od 2 do 750 monet;
 • Rainbow and Golden Rooster - od 15 do 250 monet;
 • Duża podkowa - od 20 do 400 monet.

Współczynnik RTP w grze wynosi 96%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Chimney Sweep
Wszystkie gry producenta Endorphina
Back to top