Golden Fishtank Golden Fishtank

Golden Fishtank - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Golden Fishtank
Producent: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.40%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 243/5
Maks. wygrała: x150 000
Funkcje: 243 Ways Darmowe spiny Sticky Wilds

Golden Fishtank - graj za darmoPrzedstawiciele podwodnej fauny można teraz zobaczyć nie tylko w ich zwykłych siedliskach, ale także w popularnych automatach wideo. Potwierdza to kolorowy automat Golden Fishtank znanej firmy Yggdrasil Gaming. Kolekcja dostawcy zawiera wiele jasnych i zabawnych automatów do gier, ale ten model przekracza wszelkie oczekiwania.

Od pierwszych minut po uruchomieniu użytkownicy znajdą się w niesamowitym podwodnym świecie, w którym żyją słodkie tropikalne ryby. Te zabawne stworzenia zachwycą gracza nie tylko efektownym wyglądem, ale także hojnymi płatnościami w przypadku tworzenia zwycięskich kombinacji. Każdy, kto chce uciec od codziennych spraw i spędzić czas z korzyścią, może otworzyć grę demo Golden Fishtank lub spróbować swoich sił w pełnej wersji.

Oznaczenie symboli

W automacie są dwie kategorie symboli: specjalne i podstawowe. Głównym zadaniem pierwszej kategorii jest aktywacja dodatkowych funkcji i bonusów. Druga kategoria obejmuje podstawowe ikony tematyczne, które są bezpośrednio zaangażowane w tworzenie zwycięskich kombinacji. Przyjrzyjmy się teraz każdemu z nich bardziej szczegółowo.

Specjalne zdjęcia w Golden Fishtank obejmują:

 • Dziki napis - dziki symbol;
 • Napis Free Spins - Scatter.

Żadna z tych ikon nie tworzy płatnych kombinacji. Dziki symbol może zastąpić zwykłe symbole, a Scatter uruchamia darmowe spiny. Kategoria podstawowych ikon jest reprezentowana przez:

 • Fioletowa ryba;
 • Rybi żółto-zielony;
 • Niebieska ryba;
 • Ryba o biało-pomarańczowym ciele.

Ponieważ to właśnie te obrazy biorą udział w tworzeniu kombinacji, każdy z nich ma określoną wartość, wskazaną w tabeli wypłat. Oprócz wskazanych symboli, w komórkach pola gry pojawiają się również zdjęcia kolorów kart: pik, trefl, karo i kier.

Gra bonusowa

Golden Fishtank - Zagraj w demoTryb bonusowy automatu wideo jest prezentowany w postaci dodatkowych darmowych spinów. Aby aktywować ten tryb, musisz zebrać 3, 5 lub 4 symbole Scatter. Miejsce, w którym pojawiają się te symbole, nie ma znaczenia. Ale zanim rozpoczną się darmowe obroty, dno morskie otworzy się przed graczem, gdzie znajdują się najpiękniejsze muszle.

Otwierając kilka z nich (od 3 do 5), możesz otrzymać bonusy, które będą obowiązywały podczas darmowych spinów. Jako nagrody będą oferowane:

 • dodatkowy symbol Wild;
 • 4 lub 2 darmowe spiny;
 • rozwijające się ikony;
 • Sticky Wild symbol na jednej rolce;
 • podwójny mnożnik;
 • pływający dziki symbol.

Proces gry

Golden Fishtank - Graj za darmoSlot Golden Fishtank oferuje graczom możliwość wypróbowania swoich sił w dwóch wersjach. Wersja demo umożliwia grę za darmo i bez rejestracji, a pełna wersja gry pozwala na obstawianie na prawdziwe pieniądze. Jeśli jesteś początkującym lub boisz się ryzykować, pierwsza opcja jest dla Ciebie.

Zasady są takie same w obu modelach. Najpierw musisz ustawić wielkość zakładu i określić nominał monet, a następnie możesz zacząć kręcić. Na boisku znajduje się 20 aktywnych linii, a wszystkie akcje odbywają się na 5 bębnach.

Przy obliczaniu płatności brany jest pod uwagę koszt symboli:

 • Ryby w różnych kolorach - od 10 do 250 monet;
 • Kolory kart - od 4 do 75 monet.

Teoretyczny procent wygranych (RTP) automatu wynosi 96,4%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Golden Fishtank
Wszystkie gry producenta Yggdrasil Gaming
Back to top