Fruitoids Fruitoids

Fruitoids - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Fruitoids
Producent: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.70%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 25/5
Maks. wygrała: x31 250
Funkcje: Darmowe spiny

Fruitoids (Yggdrasil Gaming) - Graj za darmo W portfolio Yggdrasil Gaming znajduje się wiele automatów wideo z oryginalnymi motywami, a ich liczba rośnie z każdym rokiem. Potwierdzeniem tego jest nowy automat Fruitoids. Dedykowany jest niezwykłym roślinom, które z pozoru przypominają przedstawicieli fauny, ale jednocześnie mają pewne podobieństwo do zwierząt.

Każdy z nich będzie uczestniczył w tworzeniu łańcuchów nagród i pomoże Ci wygrać dobre wypłaty w Fruitoids. Ponadto czeka na Ciebie wciągająca gra i dodatkowe bonusy, aby zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej. Aby zapoznać się z nowym rozwojem, możesz otworzyć wersję demonstracyjną, a następnie przejść do rzeczywistych kursów.

Oznaczenie symbolu

Charakterystyczną cechą gry Fruitoids jest brak znaków specjalnych. W trybie głównym wykorzystywanych jest tylko 7 podstawowych symboli, które służą do tworzenia kombinacji nagród. Należą do nich:

 • strąk z groszkiem;
 • Turkusowy pączek z mackami (podobny do granatu);
 • Krzew czerwono-niebieskich alg;
 • Krzew różowych glonów;
 • Krzew żółto-fioletowych alg;
 • Fioletowy kwiat z niebieskimi pędami;
 • Algi, które wyglądają jak 2 orzechy.

Wszystkie te nietypowe ikony mają określone szanse, które można znaleźć w tabeli wypłat. Ta wartość zostanie uwzględniona przy obliczaniu nagród.

Gra bonusowa

Fruitoids - graj za darmo Pomimo braku symboli ze specjalnymi zdolnościami, gracze nadal otrzymają kilka dodatkowych opcji nagród. Ta lista obejmuje:

 • Mnożniki;
 • Powtarzające się obroty.

Pierwsza premia na tej liście jest aktywowana, gdy na bębnach pojawiają się te same symbole. Napełnianie powinno odbywać się zaczynając od pierwszego bębna. W takim przypadku użytkownik otrzymuje określony mnożnik. Jeśli jeszcze jedna rolka jest wypełniona identycznymi symbolami, mnożnik rośnie.

Maksymalna wartość może wynosić do 5. Ponowne spiny są uruchamiane po utworzeniu kombinacji nagród na boisku. Symbole są „zamrożone”, a bębny są jeszcze raz obracane. Jeśli pojawią się te same obrazy, procedura jest powtarzana. Takie obroty będą powtarzane, dopóki nie przestaną pojawiać się identyczne symbole lub wszystkie bębny nie zostaną zapełnione. Wygrane są przyznawane na koniec rundy.

Rozgrywka

Fruitoids grają w darmowe demo Video slot Fruitoids charakteryzuje się nie tylko fantastycznym designem, ale także zrozumiałą rozgrywką. Przed rozpoczęciem gry we Fruitoids wystarczy wybrać żądaną wersję i ustawić indywidualne parametry. Na boisku znajduje się 5 rolek, na których zaangażowanych jest 25 aktywnych linii. Panel sterowania zawiera kilka przycisków, które pozwalają dostosować wielkość zakładu i nominał monet.

Wypłaty są obliczane z uwzględnieniem współczynników zdjęć:

 • Krzewy z kolorowymi algami i strąkiem z groszkiem - od 3 do 30 monet;
 • Pączek przypominający granat i glony przypominające orzechy - od 8 do 100 monet;
 • Fioletowy kwiat z niebieskimi pędami - od 20 do 500 monet.

Procent wygranych (RTP) w automacie wynosi 96,7%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Fruitoids
Wszystkie gry producenta Yggdrasil Gaming
Back to top