Big Blox Big Blox

Big Blox - Automat

Opinie graczy
(2 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
3.5/5

Opis

Nazwa gniazda: Big Blox
Producent: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.20%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 243/5
Maks. wygrała: x388 800
Funkcje: 243 Ways Sticky Wilds

Recenzja boksu Big Blox Obrazy zajmujące jednocześnie kilka miejsc na boisku to jeden z najnowszych trendów w świecie automatów do gry. Modele z takimi symbolami znajdują się w kolekcji wielu popularnych dostawców gier. Przykładem tego jest automat Big Blox znanej firmy Yggdrasil Gaming.

Ten automat wideo łączy w sobie jasny design, wysokiej jakości grafikę i różne bonusy. Dzięki tym cechom automat szybko zyskał popularność wśród wielu graczy. Ponadto automat ma przyzwoity procent wypłat, co szczególnie zachwyci graczy.

Oznaczenie symbolu

Sam automat wideo jest zaprojektowany w stylu kultury starożytnych plemion - Azteków. Symbolika jest wykonana w tym samym stylu. Na ekranie zobaczysz 8 podstawowych obrazów. Cztery z nich są przedstawione jako rzeźby bogów wyrzeźbione z drewna:

  • Fioletowy bożek;
  • Czerwony bożek;
  • Blue Idol;
  • Green Idol.

Dodatkowo wybrano również kolory kart: pik, karo, trefl i kier. Tabela wypłat wyszczególnia współczynniki każdego elementu. W tej samej sekcji możesz zobaczyć specjalną ikonę - Złoty Bożek z napisem Wild.

Jest używany jako dziki symbol i może łatwo zastąpić dowolny podstawowy obraz. W tym slocie nie ma rozproszenia, więc nie ma trybu darmowych spinów. Ale nie rozpaczaj, w Big Blox są inne równie lukratywne bonusy.

Gra bonusowa

Big Blox play demo slot Każdy automat wideo staje się bardziej interesujący, jeśli ma różne tryby bonusowe, które pomagają zwiększyć wypłaty. W takim przypadku gracze będą mogli otworzyć dodatkową funkcję The Big Block Feature. Uruchamia się po prostu. Każdy obrót na boisku pojawia się jako obszar ograniczony żółtym konturem.

Ta część pola jest wypełniona dużym znakiem (symbol Wild lub obraz podstawowy). Rozmiar komórki może być inny - 3x5 lub 2x2. W komórkach pod tym symbolem wszystkie obrazy stają się identyczne. Tworzą łańcuchy z innymi ikonami tego samego typu umieszczonymi na sąsiednich bębnach. W ten sposób użytkownik ma większe szanse na tworzenie kombinacji nagród.

Rozgrywka

Big Blox zagraj w darmowe demo Video slot Big Blox można przypisać uniwersalnym modelom, które są dostępne na różnych urządzeniach. Możesz łatwo grać w swoją ulubioną grę na telefonie lub otworzyć pełną wersję na komputerze. Zasady gry i struktura pola gry są takie same.

Najpierw gracz musi ustawić wielkość zakładu i nominał monet. Tutaj nie ma aktywnych linii. Zamiast tego, 243 kombinacje są używane do tworzenia łańcuchów nagród na polu gry z 5 bębnami. Możesz postawić od 25 centów do 100 euro za spin. Nominał monet waha się od 1 centa do 4 euro.

Nagrody są obliczane na podstawie kosztu odznak:

  • niebieski idol od 15 do 150 monet;
  • karty pasują od 5 do 70;
  • czerwony idol od 30 do 400 monet;
  • fioletowy idol - od 25 do 250 monet;
  • zielony idol od 20 do 200 monet.

Teoretyczny procent zwrotu dla graczy RTP nie przekracza 96,2%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Big Blox
Wszystkie gry producenta Yggdrasil Gaming
Back to top