Alchymedes Alchymedes

Alchymedes - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Alchymedes
Producent: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 30/5
Maks. wygrała: 500
Funkcje: Sticky Wilds

Alchymedes - Zagraj w darmowe demo W średniowieczu byli specjalni naukowcy, którzy prowadzili niezwykłe eksperymenty - alchemicy. Próbowali zdobyć sztabki złota z metali nieszlachetnych, ale takie próby nie przyniosły pozytywnych rezultatów.

Twórcy Yggdrasil Gaming postanowili wymyślić i udać eksperymenty na nowym automacie Alchymedes. W wirtualnym laboratorium automatu dzieją się niesamowite rzeczy: zwykłe symbole nagle stają się dzikie, a mnożniki są aktywowane same. Zgadzam się, że musisz to wszystko uporządkować, uruchamiając ekscytujący automat do gry.

Oznaczenie symbolu

W swojej pracy alchemicy zawsze używali butelek z wielokolorowym płynem. To ich obrazy posłużyły za podstawę do stworzenia symboli automatu. Pojemniki z tajemniczymi substancjami będą pełnić rolę podstawowych i specjalnych ikon. Aby je rozróżnić, warto przyjrzeć się tabeli wypłat.

Podstawowe ikony w tej sekcji to:

  • Niebieska kolba;
  • Flaszka brązowa;
  • Zielona butelka;
  • Żarówka jest fioletowa.

Są to zdjęcia dobrze płatne, ale kombinezony kart mają niski współczynnik. Są tutaj wszystkie 4 opcje: pik, trefl, kier i karo. Gracze mogą również wygrać dodatkowe nagrody w Alchymedes, jeśli na polu gry pojawi się specjalna ikona. W tej kategorii jest tylko jeden symbol - Puchar Zielonej Mikstury. Ten atrybut jest używany jako dziki symbol. Brakuje rozproszenia.

Gra bonusowa

Alchymedes - Przegląd boksu W grze Alchymedes nie ma standardowego bonusu w postaci darmowych spinów. Zamiast tego użytkownicy będą mieli inne możliwości zwiększenia wypłat. Przed rozpoczęciem każdego spinu uruchamia się funkcja bonusowa. Rodzaj nagrody zależy od miejsca, w którym zatrzyma się pełzająca linia. Mogą to być dodatkowe monety, mnożniki lub rozszerzone symbole Wild.

Miska z zieloną substancją może się również rozszerzyć w głównym trybie gry. Ta funkcja nazywa się Wild Patterns. Podczas jej działania płyn z naczyń wlewa się do kilku pobliskich komórek, zamieniając po drodze wszystkie symbole w Wilds. Lista opcji nagród obejmuje również:

  • Mnożnik poziomu;
  • Poziomy;
  • Skala Alchemików.

Każdy może pobierać mnożniki i znaki rozszerzone.

Rozgrywka

Alchymedes - Recenzja automatu do gry Model ma wiele bonusów i dość prosty interfejs. Ponadto wszyscy, którzy chcą, mogą pobrać Alchymedes na dowolne urządzenie. Slot wideo otwiera się nie tylko na komputerze, ale także na gadżetach mobilnych. W każdej wersji pole gry składające się z 5 bębnów jest wyposażone w 30 aktywnych linii. Zdjęcia są umieszczone w dwudziestu komórkach. Na aktywnych liniach możesz obstawiać od 0,01 do 2 euro. Łańcuchy nagród są tworzone tylko na aktywnych torach.

Przy obliczaniu nagród brany jest pod uwagę koszt symboli:

  • Kolby niebieskie, fioletowe, brązowe i zielone - od 10 do 500 monet;
  • Kolory kart - od 5 do 100 monet.

Teoretyczny procent zwrotu z gniazda (RTP) wynosi 96,1%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Alchymedes
Wszystkie gry producenta Yggdrasil Gaming
Back to top