Jungle Spirit Jungle Spirit

Jungle Spirit - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Jungle Spirit
Producent: NetEnt
RTP: 96.47%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 243/5
Maks. wygrała: 400
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

Przegląd slotu Jungle Spirit Lasy deszczowe zawsze były uważane za najlepsze siedlisko dla wielu gatunków flory i fauny. Tutaj możesz zobaczyć szeroką gamę zwierząt i roślin, które są unikalne dla tego regionu, a także te występujące w różnych częściach świata. Ta różnorodność jest powodem powstania nowego kasyna Jungle Spirit.

Gra przenosi graczy w niesamowity świat dzikiej przyrody, w którym można zapoznać się z niezwykłymi postaciami. Wszystkie z nich są przedstawione w postaci symboli tematycznych, które uzupełniają ogólny obraz. Możesz zanurzyć się w ekscytującym świecie w grze demo Jungle Spirit, a także w pełnej wersji automatu z prawdziwymi zakładami.

Recenzja gry Jungle Spirit

Fabuła gry opiera się na wymiernym życiu pod zaroślami lasów tropikalnych. Otwierając pole gry, użytkownik stanie się swoistym eksploratorem naturalnego obiektu. W automacie Jungle Spirit możesz spotkać niesamowite zwierzęta, a także cieszyć się pięknem dzikich roślin. Krajobraz pasa równikowego otworzy się przed tobą w całej okazałości. To w tej dżungli można znaleźć ukryte skarby.

Oznaczenie symbolu

Jungle Spirit należy do najlepszych automatów. Powodem tego jest nie tylko ekscytujący design i wysoka stopa zwrotu, ale także kolorowy design inspirowany lasem deszczowym. Na ekranie automatu zobaczysz tradycyjne symbole kart do gry od asa do dziesięciu.

Oprócz kolorów kart zobaczysz ikony tematyczne w postaci obrazków:

 • Krokodyl;
 • Kobry;
 • Niedźwiedź;
 • Tygrys;
 • Słoń.

Te symbole sprawiają, że Jungle Spirit jest bardziej realistyczne. Gracze mają poczucie przebywania w prawdziwych lasach strefy równikowej. W maszynie znajdują się również specjalne symbole, których celem jest uruchomienie poziomów bonusowych. Dokładnie taką funkcję pełni symbol Scatter w kształcie tropikalnego kwiatu.

Gra bonusowa

Jungle Spirit Slot game Jeśli chcesz grać na prawdziwe pieniądze w Jungle Spirit to powinieneś zwrócić uwagę na rundy bonusowe, które pozwalają na otrzymanie dodatkowych nagród i darmowych spinów. Przyjrzyjmy się najpierw trybowi darmowych spinów.

Przed rozpoczęciem gry musisz wybrać jeden z kamiennych posągów oraz liczbę darmowych spinów (od 4 do 20). Podczas rundy liczba łańcuchów nagród osiągnie 1024, a na boisku pojawi się tylko 1 zwierzę i symbole kart do gry.

Dla wielu zaskakujące jest to, że kasyno Jungle Spirit z dobrymi zwrotami nie ma symbolu Wild. Ale programiści wypełnili lukę dzięki funkcji Butterfly Boost. Podczas startu na polu pojawiają się zwierzęta, których obrazy są oznaczone małą ikoną motyla. Jeśli taki obraz wpadnie do zwycięskiego łańcucha, rozszerzy się na szpulę.

Rozgrywka

Jungle Spirit przegląd sieci slotów Automat do gry Jungle Spirit ma tradycyjną strukturę, więc nawet początkujący mogą grać. Na boisku znajduje się 5 tradycyjnych bębnów, które zawierają 243 linie wygrywające. Przed uruchomieniem bębnów musisz obstawić zakłady. Wartość jednego może się wahać od 0,20 do stu kredytów.

Płatności rozpoczynają się w momencie, gdy w linii pojawią się 3 i więcej identycznych symboli. Jeśli zdecydujesz się podbić dżunglę, spróbuj swoich sił w dodatkowych rundach.

Informacje dotyczące płatności wyglądają następująco:

 • Słoń przyniesie od 40 do 100 kredytów;
 • Tygrys pomnoży wygrane przez 50 do 150 kredytów;
 • Krokodyl zwróci od 25 do 70 monet;
 • Niedźwiedź doda od 30 do 80 monet do konta;
 • Kombinezony kart zwielokrotnią wypłatę przez 10 do 30 monet;
 • Wąż zwróci na konto od 20 do 60 monet.

Oczekiwany procent wypłat (RTP) dla Jungle Spirit to 96,47%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Jungle Spirit
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top