Cash-O-Matic  Cash-O-Matic

Cash-O-Matic - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Cash-O-Matic
Producent: NetEnt
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 1024/5
Maks. wygrała: 50
Funkcje: Darmowe spiny

cash o matic demo slots Oryginalny automat Cash-o-Matic zawdzięcza swój wygląd słynnej szwedzkiej firmie NetEnt. Twórcy stworzyli naprawdę nieprzewidywalną grę z wysokim procentem zwrotu.

Automat Cash-o-Matic ma niezwykłą rozgrywkę, która dodatkowo zwiększa zainteresowanie użytkowników. Wszyscy gracze mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności zarabiania pieniędzy poprzez ustalanie stawek na prawdziwe pieniądze, a także gry w trybie demo.

Recenzja automatu

cash o matic netent review Fabuła automatu jest dość prosta - uwagę użytkownika natychmiast przykuwa oryginalny stary bankomat, na tle którego toczy się główna gra Cash-o-Matic. Nieskomplikowana rozgrywka pozwala szybko odkryć główne funkcje i zanurzyć się w procesie hazardowym zdobywania bonusów i nagród.

Wszystkie elementy, w tym tło automatu Cash-o-Matic, są wykonane w stylu art deco. Całość uzupełnia akompaniament muzyczny, prezentowany przez dziwaczną hipnotyczną muzykę.

Prawie każdy użytkownik może wygrać w Cash-o-Matic. Ale przed rozpoczęciem rozgrywki powinieneś zrozumieć zasady gry i oznaczenia głównych symboli. Na ekranie widać tradycyjne dla większości slotów kolory kart (10, J, A, Q, K), a także kryształy w różnych kolorach:

  • czerwony;
  • zielony;
  • Fioletowy;
  • żółty;
  • niebieski.

Każdy z nich ma określoną wartość, która jest brana pod uwagę przy zbieraniu kombinacji nagród. Osobliwością maszyny jest to, że nie ma symbolu Dzikiego, ale istnieje rozproszenie, które jest przedstawione w postaci kryształowej gwiazdy.

Gra bonusowa

cash o matic Jeśli szukasz darmowych spinów w kasynie 2019, z pewnością docenisz grę bonusową na automacie Cash-o-Matic. Dodatkowa runda bonusowa jest aktywowana, jeśli w jednym spinie zgromadzi się 10 lub więcej symboli Scatter. To samo dotyczy kumulacji określonej liczby symboli Scatter dla powtarzających się obrotów.

W nowym kasynie online Cash-o-Matic obowiązuje zasada - liczba darmowych spinów jest równa liczbie zebranych symboli. Aby uruchomić tryb bonusowy, wystarczy podkręcić licznik, aby wskaźnik zatrzymał się na znaku 10. Jeśli licznik zatrzyma się w tym samym czasie, może być nieograniczona liczba darmowych spinów.

Rozgrywka

Nie musisz mieć komputera do tej ekscytującej gry, po prostu pobierz aplikację mobilnego kasyna Cash-o-Matic. Zasady gry w obu wersjach będą takie same. Na ekranie nie zobaczysz zwykłych obracających się bębnów - twórcy cash o matic game zastąpił je siatką, w której znajdują się znaki. Istota gry sprowadza się do tego, że ikona musi trafić w określone miejsce na planszy.

Aby zbudować kombinacje nagród, maszyna zapewnia 1024 linie, co otwiera szerokie pole do wygrania przez gracza. Symbole, które tworzą zwycięski łańcuch, znikają jak lawiny.

Jeśli chodzi o płatności, najbardziej opłacalny pod względem zysku jest symbol Scatter. Aktywuje różne mnożniki w zależności od liczby upuszczonych znaków:

  • Ponad 20 symboli aktywuje mnożnik od 5 do 50;
  • 15–10 symboli Scatter pomnoży Twoje wygrane z 3 do 30;
  • 10-14 symboli rozproszonych da mnożnik od 2 do 20.
  • Gdy 1, 2, 4 lub 10 wierszy jest wypełnionych symbolami tworzącymi łańcuch nagród, aktywowane są mnożniki odpowiadające ich liczbie.

Automat do gry przyciąga również uwagę faktem, że ma wysoki procent zwrotu RTP, który wynosi 96,3%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Cash-O-Matic
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top