Arcane Reel Chaos Arcane Reel Chaos

Arcane Reel Chaos - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Arcane Reel Chaos
Producent: NetEnt
RTP: 96.81%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: x10 000
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

arcane reel chaos slot Arcane Reel Chaos Slot to kolejny wynalazek słynnej firmy Netent. Gra daje możliwość ucieczki od codziennego zgiełku i zanurzenia się w ekscytujący świat ekscytujących przygód.

Możesz grać za darmo, a także spróbować szczęścia w prawdziwych zakładach. Na ekranie zobaczysz oryginalne postacie fantasy, które pomogą Ci uzyskać maksymalne wygrane wskazane w tabeli wypłat Arcane Reel Chaos Slot.

Recenzja Arcane Reel Chaos Slot

Automat zachwyci graczy nowoczesnym, jasnym designem, a także dyskretną muzyką.

Arcane Reel Chaos Pay table

Grając w Arcane Reel Chaos Slot online, znajdziesz się na ruinach tajemniczego miasta, które stanie się głównym polem bitwy. Wszystkie obrazy są starannie odwzorowane i szczegółowe. Każdy szczegół podkreśla ogólny styl, a symbole są zaprojektowane w jednym stylu.

Ogólne tło jest wykonane w intensywnych, ciemnych kolorach. Slot jest również wyposażony w dodatkowy pasek nawigacyjny znajdujący się na dole slotu. Ikony na panelu można łatwo dostosować do urządzeń mobilnych, więc każdy może grać na swoim telefonie.

Symbole na automacie

Wszystkie symbole w Arcane Reel Chaos Slot można konwencjonalnie podzielić na 2 grupy. Pierwsza zawiera portrety głównych bohaterów oraz rysunki o nominałach kart (od 10 do A). Druga grupa charakteryzuje się obecnością kilku symboli o specjalnym znaczeniu. Należą do nich:

 • Symbol Wild to symbol. Litera „W” jest złota, co może zastąpić inne obrazy w zwycięskich kombinacjach.
 • Rozproszenie to symbol. Karta z wężem, który spełnia dodatkowe funkcje.
 • Bonus - symbol. Część tajnej broni, której głównym celem jest aktywacja trybu bonusowego, pod warunkiem, że 1,5 lub 3 symbole zatrzymają się w tym samym czasie.

Gra bonusowa

arcane reel chaos <a href=NetEnt" src="/images/posts/44444.jpg" /> Jeśli chcesz nie tylko grać na automacie, ale także otrzymać darmowe spiny w kasynie, możesz spróbować swoich sił w bonusie gra.

Runda jest otwarta, jeśli na nieparzystych bębnach pojawią się 3 symbole Talizmanu. W takim przypadku gracz będzie miał 10 darmowych spinów. Akcja gry bonusowej rozgrywa się na tle walki z szaleńcem.

Obrażenia otrzymuje bohater, który ma mniej symboli na ekranie. W tym momencie cała wygrana jest mnożona przez 4, ponieważ aktywowany jest dodatkowy mnożnik. Oprócz dodatkowych spinów dostępne są inne opcje dla graczy:

 • Flare - płatności wzrastają od 3 do 5 razy;
 • Psуop - symbol tworzy całkowicie Wild 3 lub 3 bębny;
 • Chrono - ponowne spiny są aktywowane po przegranej i dodatkowym rosnącym mnożniku do 10.
 • Zero X - w komórkach pojawia się od 3 do 5 dzikich znaków;
 • Głębokie kieszenie - aktywowana jest opcja zniszczenia miasta przez szaleńca.

Rozgrywka

Arcane Reel Chaos Slot to automat z dobrymi zwrotami, więc gra tutaj sprawi Ci wielką przyjemność. Interfejs automatu jest dość prosty - na ekranie jest 5 rolek i 3 poziome rzędy. Gra ma 20 linii wygrywających. Wypłata środków odbywa się od lewej do prawej. Zakłady są takie same dla zwykłych gier i mobilnych automatów (od 0,20 $ do 200 $).

Tabele wypłat:

 • Psyop - mnoży wypłaty od 1,5 do 15;
 • Chrono - od 2 do 20;
 • Głębokie kieszenie - od 3,5 do 100;
 • Zero.X - od 2,5 do 30;
 • Flare - od 3 do 50;
 • Symbole kart - od 0,5 do 10.

Wysoki współczynnik wypłaty RTP - 96,81%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Arcane Reel Chaos
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top