Midas Golden Touch Midas Golden Touch

Midas Golden Touch - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Midas Golden Touch
Producent: Thunderkick
RTP: 96.20%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 15/5
Maks. wygrała: x10 100
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Midas Golden Touch - graj za darmo Postać króla Midasa znana jest wielu od dzieciństwa. To on swoim dotykiem zamienił wszystkie przedmioty w złoto. Ta fabuła stała się doskonałą podstawą dla nowego automatu - Midas Golden Touch.

Nowość zachwyci użytkowników nie tylko ekscytującą fabułą, ale także możliwością wygrania największej nagrody - 1000000 monet. W trosce o taką wygraną warto pokusić się o grę online na Midas Golden Touch. Jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności, możesz najpierw przetestować wersję próbną.

Recenzja automatu - Midas Golden Touch

W centrum fabuły znajduje się mityczny król Midas, który miał boski dar przekształcania przedmiotów w sztabki złota. Głównym zadaniem gracza jest upewnienie się, że król był w stanie zmaksymalizować swoje umiejętności i wzbogacić się monetami.

Wszystkie akcje odbywają się na tle majestatycznej świątyni, w której mieszka bohater. Ogólny obraz automatu Midas Golden Touch uzupełniają tematyczne ikony w postaci atrybutów mitycznego bohatera. Wysokiej jakości grafika i przyjemna muzyka nadają emulatorowi szczególnego realizmu.

Symbole

Pole gry urządzenia jest ozdobione jasnymi i atrakcyjnymi obrazami, które odgrywają rolę głównych ikon. W tym przypadku wszystkie symbole są podzielone na kilka kategorii. Pierwsza kategoria automatu Midas Golden Touch składa się z ikon tematycznych z obrazem:

 • Pudełka z biżuterią;
 • Złoty wieniec laurowy;
 • Puchar;
 • Król Midas.

Inna kategoria obejmuje klasyczne symbole, które są przedstawiane w postaci kart do gry od dziewiątki do asa. Kilka znaków specjalnych pełni specjalne funkcje w Midas Golden Touch:

 • Scatter - brama do zamku królewskiego;
 • Dziki symbol - magiczne dłonie Midasa.

Dzięki nim możesz uzyskać dodatkowe bonusy.

Gra bonusowa

Midas Golden Touch - graj za darmo W automacie nie ma gier ryzyka ani rund tematycznych. Zamiast tego użytkownik otrzymuje kilka dodatkowych funkcji. Jeśli zbierzesz 3, 4 lub 5 symboli scatter w dowolnym miejscu na bębnach, otrzymasz 10, 15 lub 20 darmowych spinów na automacie wideo.

Podczas takich spinów aktywowana jest funkcja Sticky Respin. Symbol Wild jest umieszczany na początku każdego spinu. Łańcuchy nagród są naprawione, a pozostałe komórki nadal się obracają. Wszystko to powtarza się w momencie, gdy nowe ikony tworzą zwycięską kombinację.

Rozgrywka

Midas Golden Touch zagraj w automat demonstracyjny Nie zobaczysz nic specjalnego na boisku. Gra toczy się na 5 bębnach z 3 rzędami. Liczba stałych linii wypłat wynosi 15. Do płatności nadają się kombinacje utworzone z tych samych symboli na linii wypłat od lewej do prawej.

Najpierw możesz wypróbować grę demo Midas Golden Touch, a dopiero potem postawić prawdziwe zakłady. Ich wielkość waha się od 10 centów do 100 dolarów. Panel sterowania ma tradycyjne ustawienia i przyciski startu.

Nagrody przyznawane są zgodnie z następującą zasadą:

 • King Midas i Wild Symbol dodają od 1000 do 7500 monet;
 • Kombinezony kart zwracają od 100 do 750 monet;
 • Puchar przyniesie od 400 do 2000 monet;
 • Złoty wieniec doda od 500 do 2500 monet;
 • Pudełko pomnoży Twoją wygraną przez 300 do 1500 monet.

Procent zwrotu (RTP) w slocie wynosi 96,1%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Midas Golden Touch
Wszystkie gry producenta Thunderkick
Back to top