Sugar Glider Dice Sugar Glider Dice

Sugar Glider Dice - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Sugar Glider Dice
Producent: Endorphina
RTP: 96.00%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: х100000
Funkcje: -

Recenzja automatu Sugar Glider Dice Głównym bohaterem nowego automatu Sugar Glider Dice firmy Endorphina jest puszysta latająca wiewiórka. Urocze zwierzę pomoże zwalczać szkodniki w postaci modliszki, dodając w ten sposób hojne kwoty na twoje konto. Ponadto czekają na Ciebie przyjemne bonusy i kolorowa grafika.

Specjaliści firmy wykonali dobrą robotę nad projektem i symbolami automatu, dzięki czemu gracze mogą czerpać wizualną przyjemność z ekscytującej gry Sugar Glider Dice. Zamiast tradycyjnych owoców zastosowane zostaną tutaj kostki, co również będzie miłą niespodzianką dla graczy.

Oznaczenie symbolu

Centralną postacią automatu jest wiewiórka. To ona jest najlepiej opłacanym symbolem. Szczególne miejsce w grze zajmują główne szkodniki, reprezentowane jako szarańcza. Służą jako dziki symbol. Tabela wypłat wskazuje, że owady mogą zastępować inne symbole i rozszerzać się.

Podstawowe znaki to:

 • Zielone kości;
 • Czerwone kości;
 • Niebieskie kostki;
 • Żółte kostki;
 • Pomarańczowe kości;
 • Latająca wiewiórka;
 • Fioletowe kości.

Wszystkie mają określony współczynnik, który jest brany pod uwagę przy tworzeniu zwycięskich kombinacji. Dlatego przed rozpoczęciem gry w Sugar Glider Dice powinieneś zapoznać się z kosztami ikon w specjalnej sekcji.

Gra bonusowa

Sugar Glider Dice - recenzja slot Lista bonusów na automatach jest ograniczona do rozwijającego się symbolu Wild, a także ryzyka gry. Te dwa tryby pomogą użytkownikom doładować swoje konta na dość dużą kwotę. Jeśli chodzi o Wild Symbol, wygląda jak szkodnik szarańczy. Te owady mogą rozszerzać się we wszystkich kierunkach, zamieniając się w Extra Wild.

Gracz może otrzymać do 9 takich znaków, co znacznie zwiększa szanse na zdobycie solidnych nagród. Gra ryzyka uzupełnia listę bonusów. Gracz może postawić swoje wygrane na linii, a jeśli wygra, wygrać podwójny mnożnik. Gra otwiera się w osobnym oknie, w którym prezentowanych jest 5 kart do gry. Jedna odkryta karta należy do rozdającego. Jeśli chcesz go pokonać, musisz dobrać tego, który jest wyższy niż rozdający z 4 kart zakrytych.

Rozgrywka

Sugar Glider Dice - zagraj w darmowe demo Model Sugar Glider Dice jest dostępny w trybie testowym, a także ma pełną wersję. Gra demo Sugar Glider Dice jest odpowiednia dla tych, którzy boją się grać na pieniądze, a także dla początkujących użytkowników. W każdej z powyższych opcji istnieje standardowe pole gry złożone z pięciu bębnów.

Istnieje 10 aktywnych linii do tworzenia kombinacji nagród. Gra powinna być dostosowana do twoich preferencji. Aby to zrobić, musisz wybrać liczbę aktywnych linii, nominał monet i wielkość zakładu. Po skonfigurowaniu możesz rozpocząć spiny.

Wypłaty:

 • Kości zielono-czerwone - od 5 do 100 monet;
 • Pomarańczowe kości - od 10 do 500 monet;
 • Niebiesko-żółte kości - od 5 do 200 monet;
 • Fioletowe kości - od 10 do 500 monet;
 • Latająca wiewiórka - od 20 do 1000 monet.

Stopa zwrotu dla gniazda RTP wynosi 96%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Sugar Glider Dice
Wszystkie gry producenta Endorphina
Back to top