Lucky Streak 3 Lucky Streak 3

Lucky Streak 3 - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Lucky Streak 3
Producent: Endorphina
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 5/3
Maks. wygrała: х7500
Funkcje: -

Przegląd slotu Lucky Streak 3 Saga gorących owoców, na którą składają się różne wersje Lucky Streak, stała się oryginalną ozdobą kolekcji automatów od Endorphina. Po tym, jak użytkownicy pozytywnie ocenili wydanie pierwszej i drugiej gry, nadszedł czas na wydanie trzeciej części sagi - szczęśliwego automatu Lucky Streak 3.

Kolejny ognisty emulator stał się udaną kontynuacją serii automatów owocowych, z kilkoma aktualizacjami. Pierwszą różnicą jest motyw ściemniacza w porównaniu z poprzednikami. Ale ta funkcja wcale nie psuje jednego z najlepszych automatów do gry, a jedynie czyni go oryginalnym.

Oznaczenie symbolu

Twórcy automatu starali się być jak najbardziej wierni stylowi automatów owocowych, dlatego stworzyli ikony, tradycyjne dla takich emulatorów. Każdy z nich ma swój własny współczynnik, który jest wskazany w tabeli wypłat. Ogólnie do tworzenia kombinacji nagród używa się kilku symboli tematycznych:

 • BAR napisów;
 • Siedem;
 • Winogrona;
 • Gwiazdka;
 • Bell;
 • Wiśnie;
 • Cytryny;
 • Śliwki.

W Lucky Streak 3 nie ma specjalnych ikon. Nie oznacza to jednak, że użytkownicy nie będą mogli skorzystać z dodatkowych możliwości nagród. Jest tutaj kilka trybów, które pozwalają zwiększyć wypłaty lub wygrać bonus. Każdy z nich jest aktywowany przez określone akcje.

Gra bonusowa

Lucky Streak 3 play free Jak wspomniano powyżej, w automacie Lucky Streak 3 nie ma specjalnych ikon, które umożliwiałyby uruchomienie funkcji nagród. Ale programiści nadal nie pozostawili użytkowników bez dodatkowych funkcji. Duże sumy można zdobyć nie tylko w grze głównej, ale także w rundzie bonusowej.

Ta runda nazywa się „Grą ryzyka”. Możesz ją otworzyć natychmiast po każdym udanym zakręceniu bębnami. W takim przypadku gracze mają możliwość wygrania podwójnych wypłat w Lucky Streak 3. Na boisku kładzie się 5 kart, z których jedna jest odkryta.

Twoim zadaniem jest wybranie jednej karty z pozostałych czterech opcji. Jeśli twoja karta ma wyższą wartość niż otwarta karta, możesz wygrać i podwoić swoje wypłaty. Maksymalna liczba takich gier na 1 obrót wynosi 10.

Rozgrywka

Lucky Streak 3 zagraj w darmowe demo Lucky Streak 3 ma nie tylko pełną wersję, ale także pozwala na zabawę w trybie demo. Korzystając z tej drugiej opcji, możesz zapoznać się z zasadami gry i spróbować swoich sił bez ryzyka. W takim przypadku otrzymasz darmowe kredyty.

Po ocenie wersji demo możesz bezpiecznie przejść do prawdziwych zakładów. Na boisku znajdują się 3 standardowe bębny, na których znajduje się 5 linii do postawienia zakładu. Symbole ustawiają się na szpulach w 3 rzędach. Wartość monety waha się od 0,01 do 1 euro.

Informacje dotyczące płatności:

 • BAR z napisem - 50 monet;
 • Gwiazdy - 2000 monet;
 • Siódemki - 7500 monet;
 • Dzwony - 600 monet;
 • Owoce - 400 monet.

Procent zwrotu RTP w slocie wynosi 96%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Lucky Streak 3
Wszystkie gry producenta Endorphina
Back to top