Football Superstar Football Superstar

Football Superstar - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Football Superstar
Producent: Endorphina
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 50/3
Maks. wygrała: 1000
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Football Superstar <a href=Endorphina - zagraj w demo" src="/images/posts/1580429499_football-superstar-1.jpg" style="float: left; width: 350px; height: 197px;" /> To nie pierwszy raz, gdy dostawcy gier zachwycają fanów piłki nożnej automatami do gier z odpowiednią fabułą. Tym razem podobny motyw wykorzystała firma Endorphina, która stworzyła nowy i ekscytujący automat Football Superstar. Każdy element emulatora dedykowany jest popularnemu sportowi, więc każdy użytkownik będzie mógł przez chwilę obejrzeć prawdziwy mecz piłki nożnej.

Możesz nie tylko cieszyć się wciągającą grą Football Superstar, ale także otrzymywać hojne nagrody. Emulator zapewnia tryb darmowych spinów i wysoki procent wypłat. Aby ocenić nowy rozwój, wystarczy wybrać wersję próbną lub otworzyć pełną grę na swoim komputerze.

Symbole

Nowy automat oferuje jednocześnie kilka kategorii ikon, które służą do tworzenia kombinacji nagród. Każdy z nich stylizowany jest na motyw piłkarski. Istnieją obrazy piłkarzy, innych postaci i atrybutów życia graczy.

Zwykłe zdjęcia tematyczne to:

 • Złoty zegarek;
 • Fajny samochód;
 • Super Star piłki nożnej;
 • Dziewczyna z telefonem;
 • Blondynka.

Ale lista symboli Football Superstar nie kończy się na tym. Tradycyjne symbole kart są używane jako nisko płatne ikony. Są prezentowane w postaci kart od dziewiątki do asa. Kolejna kategoria zdjęć do gier otwiera dodatkowe możliwości dla graczy. Obejmuje to specjalne ikony:

 • Scatter - Golden Football Cup;
 • Dziki symbol - Złota Kula.

Mają na celu zastąpienie symboli i aktywowanie dodatkowych rund.

Gra bonusowa

Bonusowa gra Football Superstar Przed uruchomieniem automatu Football Superstar powinieneś również zapoznać się z warunkami aktywacji rund bonusowych. Ten automat zapewnia dodatkową możliwość zdobycia darmowych spinów. Runda jest aktywowana zgodnie ze standardowym schematem.

Aby wygrać darmowe spiny w Football Superstar, musisz zebrać co najmniej 3 symbole scatter. Po wyświetleniu określonej liczby ikon na ekranie gracze otrzymują 10 spinów. Prowadzone są w oparciu o aktualny kurs. Jeśli ikona rozproszenia pojawi się pod symbolem Wild, otrzymasz dodatkowe płatności.

Rozgrywka

Football Superstar - zagraj w demo slot Emulator to niemal uniwersalny model dostosowany do różnych urządzeń. Możesz wypróbować grę demonstracyjną Football Superstar, a także zagrać w pełną wersję na komputerze. Nie ma znaczenia, którą wersję wybierzesz, nie musisz przechodzić przez podstawy jej działania.

Aby zacząć grać, wystarczy spojrzeć na kilka małych sekcji. Schemat pola gry jest reprezentowany przez 5 rolek. Mają 20 komórek na zdjęcia i 50 linii wypłat. Liczbę pasów można zmienić.

Tabela wypłat:

 • Złoty zegarek i fajny samochód - od 10 do 75 monet;
 • Football Super Star - od 5 do 100 monet;
 • symbole kart - do 50 monet;
 • Dziewczyna z telefonem i blondynką - od 5 do 75 monet.

Stopa zwrotu RTP - 96%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Football Superstar
Wszystkie gry producenta Endorphina
Back to top