Mongol Treasures Mongol Treasures

Mongol Treasures - Automat

Opinie graczy
(2 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4.5/5

Opis

Nazwa gniazda: Mongol Treasures
Producent: Endorphina
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: х1000
Funkcje: Darmowe spiny

Recenzja automatu Mongol Treasures Mongolię słusznie można nazwać sercem Azji Środkowej. Jej kultura i życie codzienne były wielokrotnie opisywane w książkach, a także stały się fabułą wielu kreacji kinowych. Teraz przyszła kolej na dostawców gier, którzy wykorzystali fascynujące funkcje tego kraju do tworzenia oryginalnych automatów wideo.

Jednym z takich dostawców była czeska firma Endorphina. Specjaliści firmy stworzyli automat z dobrym zwrotem o nazwie „Mongol Treasure”. Głównym bohaterem automatu był założyciel państwa - Czyngis-chan. Gracze będą musieli znaleźć skarby ukryte w miejscu pochówku legendarnej osoby.

Symbole

Różnorodność ikon automatów jest przedstawiona w kilku kategoriach. Każda ikona ma określony współczynnik i wartość. Wszystkie ikony są oddzielone w zależności od tych kryteriów. Pierwsza grupa zawiera kilka stylizowanych symboli, które służą do tworzenia łańcuchów nagród. Obejmuje to:

  • Brązowy koń;
  • mongolski;
  • Biały koń;
  • Czarny koń.

Ponadto Mongol Treasure ma podstawowe ikony o nominałach kart. Przedstawiają damę, asa, króla, waleta i dziesiątkę. Tylko 1 symbol pełni specjalne funkcje - mongolska królowa. Ta postać może zastąpić dowolną ikonę, a także odgrywa rolę Scatter. Jeśli zbierzesz określoną liczbę zdjęć z królową, możesz wygrać rundę bonusową w Mongol Treasure.

Gra bonusowa

Mongol Treasures - odtwarzaj demo Dzięki istnieniu specjalnego symbolu możesz uczestniczyć w dodatkowych rundach, które obiecują duże nagrody, jeśli wygrasz. Jeśli na boisku pojawią się 3 obrazy Królowej Mongolii, możesz wziąć udział w 10 darmowych spinach. W tym trybie kasyno stawia zakład zamiast użytkownika.

Po aktywacji trybu bonusowego w automacie Mongol Treasure, użytkownik zobaczy bramę, po bokach której znajdują się postacie Mongoła i Księżniczki. Po ich otwarciu określa się specjalny symbol, który można rozszerzyć podczas tworzenia łańcuchów nagród. Oprócz darmowych spinów gracze mogą zagrać w grę ryzyka. Ta runda jest aktywowana po każdym udanym obrocie i pozwala podwoić nagrodę.

Rozgrywka

Przegląd slotu Mongol Treasures Emulator o kolorowej nazwie „Treasures of Mongolia” umożliwia użytkownikom grę za darmo i bez rejestracji, a także stawianie realnych zakładów w pełnej wersji. W każdym razie czeka Cię ekscytująca rozgrywka, której zasady są dość proste.

Przed rozpoczęciem należy zapoznać się z przyciskami, które umożliwiają konfigurację podstawowych parametrów. Obejmują one wartość monet, wielkość zakładu i tryb przewijania. W grze jest 5 bębnów, z domyślnymi 10 liniami wygrywającymi.

Wypłaty:

  • Konie brązowe i czarne - od 5 do 750 monet;
  • mongolski - od 10 do 5000 monet;
  • Queen - od 2 do 200 monet;
  • Biała Królowa - od 5 do 2000 monet;
  • Symbole kart - od 5 do 150 monet.

Procent wypłaty RTP wynosi 96%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Mongol Treasures
Wszystkie gry producenta Endorphina
Back to top