Twin Happiness Twin Happiness

Twin Happiness - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Twin Happiness
Producent: NetEnt
RTP: 96.45%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 243/5
Maks. wygrała: 1000
Funkcje: Sticky Wilds

Wersja demonstracyjna gry Twin Happiness Połączenie nowych technologii i klasycznego designu to aktualny trend wśród producentów kasyn. Netent nie był wyjątkiem. Ten styl został użyty do stworzenia oryginalnego automatu Twin Happiness.

Unikalną cechą automatu jest synchronizacja bębnów. Widać to podczas każdego spinu. To jest przejaw stosowania nowych technologii. Ponadto oświetlenie LED i tradycyjne ikony przywołują wspomnienia tradycyjnych automatów do gry w Las Vegas.

Recenzja podwójnego gniazda szczęścia

Główna fabuła automatu jest całkowicie poświęcona chińskim świętom. Na ekranie zobaczysz odpowiednie symbole w postaci latarek, złota i hieroglifów. Ogólny obraz maszyny Twin Happiness uzupełniają jaskrawe, kolorowe elementy, którym towarzyszy przyjemna melodia. Na szczególną uwagę zasługuje bogata trójwymiarowa grafika tworząca efekt realizmu.

Symbole

Symbole to główne elementy każdego automatu wideo. Aby grać na prawdziwe pieniądze w Twin Happiness, konieczne jest zbadanie ich wartości i kursów. W tym przypadku będziesz mieć do czynienia z kilkoma kategoriami ikon.

Pierwsza kategoria składa się z ikon w postaci kart do gry: asa, damy, dziewiątki, króla, dziesiątek i waletów. Są najbardziej powszechne wśród większości kasyn mobilnych z wypłatami. Gra oparta jest na ikonach tematycznych:

  • Złoty Kapelusz;
  • Вar;
  • Chińskie lampiony;
  • Mandarynki;
  • Siedem.

Dodatkowe możliwości są aktywowane dzięki symbolowi Wild, przedstawionemu w formie hieroglifu.

Gra bonusowa

Darmowe spiny Twin Happiness Więcej szans na wygraną w grze Twin Happiness zapewnia runda bonusowa Twin Reel Feature. Jego istota polega na specjalnym połączeniu sąsiednich bębnów. Każdy spin zaczyna się od tych samych sąsiednich cewek. W trakcie obrotu liczba identycznych bębnów może wzrosnąć do 5, 4 lub 3 sztuk. W konsekwencji szanse na duży procentowy wzrost wypłat.

Rozgrywka

Bliźniaczy slot szczęścia <a href=NetEnt" src="/images/posts/1578490446_twin-happiness-2.jpg" style="float: left; width: 350px; height: 192px;" /> Twin Happiness to całkiem fajna gra, która nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Rozgrywka tutaj jest dość prosta, a interfejs nieskomplikowany, więc nawet początkujący gracz nie będzie miał żadnych problemów z konfiguracją. Na polu gry automatu Twin Happiness zobaczysz 5 bębnów z 243 liniami wypłat.

Dostępnych jest 6 tradycyjnych przycisków do ustawiania podstawowych parametrów. Użytkownik musi ustawić wielkość zakładu, a także nominał monet. Istnieje specjalny przycisk Max Bet dla maksymalnego zakładu. Dostępna jest również funkcja autoodtwarzania.

Płatności są dokonywane według następującego schematu:

  • Złoty Kapelusz przyniesie Ci od 50 do 1000 monet;
  • Kombinezony kart dodają od 3 do 25 monet do płatności;
  • Pasek zwróci od 15 do 400 monet;
  • 7 doda 30 do 500;
  • Chińska latarnia i mandarynki przynoszą od 10 do 250 monet.

RTP automatu wynosi 96,55%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Twin Happiness
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top