Grand Spinn Superpot Grand Spinn Superpot

Grand Spinn Superpot - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Grand Spinn Superpot
Producent: NetEnt
RTP: 96.21%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 3/3
Maks. wygrała: 7040
Funkcje: -

Grand Spinn Superpot netent

Kilka lat temu popularność klasycznych automatów ponownie wygrała. Stworzenie przez NetEnt nowego automatu Grand Spinn jest tego wyraźnym potwierdzeniem.

Pomimo klasycznego interfejsu gra wciąż posiada nowe i ulepszone opcje, które pozwalają na zdobywanie jeszcze większych wygranych. Dla wszystkich użytkowników dostępna jest nie tylko pełna wersja, ale także próbna gra demo Grand Spinn.

Recenzja automatu Grand Spinn Superpot

Do dekoracji wybrano luksusowy styl art deco, który zapewnia wizualną satysfakcję. Do dekoracji boiska użyto ciemnych czerwieni i złota. Razem tworzą efekt bogactwa stylu i elementów dekoracyjnych.

Wszystkie symbole na automacie Grand Spinn są jasne i wyraźne. W pełni oddają tematykę gry i dostarczają użytkownikom jedynie pozytywnych emocji z procesu gry. Akompaniament muzyczny zapewnia orkiestra akustyczna.

Symbole

Aby grać na pieniądze w Grand Spinn, musisz przede wszystkim dobrze zorientować się w znaczeniu symboli. Główną grupę znaków stanowią wizerunki owoców:

  • pomarańczowy;
  • Cherry;
  • Arbuzov;
  • Opróżnij

Na boisku zobaczysz również symbole, które często można znaleźć w popularnych automatach do gry - BAR i trzy siódemki. Wszystkie te ikony są ułożone w stos.

Na ekranie znaki mają postać długich pionowych pasów. W trakcie rozgrywki natrafisz także na „puste” ikony. Ich głównym zadaniem jest zmniejszenie prawdopodobieństwa otrzymania płatności. Symbol Wild to napis ze współczynnikiem i rubinem.

Gra bonusowa

Grand Spinn Superpot netent slot Wygrywanie w Grand Spinn jest całkiem proste. Do tego jest nie tylko główna gra, ale także dodatkowe rundy, które obiecują duże wypłaty. Slot ma kilka specjalnych funkcji.

  • Podsuń

Określony tryb jest uruchamiany za każdym razem, gdy tworzona jest kombinacja nagród. W rezultacie gracz otrzymuje dodatkowe płatności. Jeśli górna ikona w 1 kolumnie pokrywa się z ikonami w łańcuchu, rolka obraca się w dół, tworząc nowy łańcuch. W tym celu użytkownik ponownie otrzyma płatność. Funkcję bonusową w automacie Grand Spinn można aktywować kilka razy.

  • Mnożnik dziki

Aby aktywować ten tryb, muszą zniknąć 2 symbole ruby. Aktywują podwójny mnożnik. Jedna taka ikona pomnoży wygrane przez 2, 2 symbole pomnożą wypłaty przez 4, a 3 symbole aktywują mnożnik x8.

Rozgrywka

Recenzja automatu Grand Spinn Superpot

Jeśli szukasz kasyna z dobrymi zwrotami, Grand Spinn jest najlepszą opcją.

Struktura automatu to pole gry z 3 rzędami, 3 bębnami i 1 linią wypłat. Rozmiary zakładów wahają się od 2 GBP do 200 GBP na obrót.

Tutaj: opcja offsetu, mnożniki, 3 jackpoty.

Linia wypłaty biegnie pośrodku ekranu. Nominał można wybrać za pomocą przycisków na panelu sterowania. W grze jest 10 poziomów zakładów. Płatności są dokonywane za kombinację 3 symboli z tymi samymi obrazami. Kwota wypłaty uzależniona jest od podanej stawki i współczynnika istniejących serii. Może wynosić od 1 do 20.

Procent zwrotu w grze wynosi 96,19%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Grand Spinn Superpot
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top