Hook’s Heroes Hook’s Heroes

Hook’s Heroes - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Hook’s Heroes
Producent: NetEnt
RTP: 96.82%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: 974
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Hook's Heroes slot netent To nie pierwszy raz, kiedy pirackie historie stały się fabułą oficjalnych kasyn. Ale tym razem historia przygód piratów zyskała nową interpretację. Net Entertainment postanowiło odejść od stereotypów i stworzyć całkowicie oryginalny automat.

Nie ma zwykłych piratów, głębin morskich i potężnych statków. Nowa wersja prezentowana jest w formie zabawnego przedstawienia dla dzieci. Aby ocenić swoje mocne strony bez ryzyka, możesz grać w trybie demo. Jeśli jesteś już doświadczonym graczem, zdobądź niezapomniane emocje w pełnoprawnej grze na popularnych stronach.

Recenzja automatu Hook's Heroes

Ten automat różni się nie tylko zaktualizowaną fabułą, ale także bardziej nowoczesną grafiką. Na ekranie zobaczysz jasne, kolorowe symbole, a także niezwykłe tło w postaci papierowych fal. Konstrukcja automatu Hook's Heroes jest oparta na najlepszych tradycjach firmy NetEnt.

Automat pozwala poczuć się jak prawdziwy bohater baśni o piratach, a także cieszyć się ekscytującym procesem zdobywania skarbów. Ulepszona animacja zachwyci również graczy. Twórcy nie zapomnieli również o przyjemnym akompaniamencie muzycznym.

Symbole

Symbole gry są bezpośrednio powiązane z tabelą wypłat. Dlatego zanim spróbujesz szczęścia, dokładnie przestudiuj znaczenie i wartość symboli. W tym slocie są podzielone na kilka grup. Pierwsza grupa zawiera znaki, wykonane w stylu gry: 5 członków drużyny i kombinezony.

Aby grać w Hook's Heroes online, musisz wiedzieć, że członkowie zespołu to:

 • Stwór z szalikiem;
 • Gruby mężczyzna z przepaską na oku;
 • Niezadowolona dziewczyna w koralikach;
 • Uczeń w czapce z zeszytu;
 • Chłopiec w pirackiej masce.

Kilka innych znaków pełni specjalne funkcje:

 • Symbol rozproszony - pirat w kostiumie krokodyla;
 • Dziki symbol - Kapitan Hak w trójkącie.

Te dwa symbole mogą wywołać dodatkowe spiny lub zastąpić inne ikony na ekranie automatu Hook's Heroes.

Gra bonusowa

Hook's Heroes slot netent Każdy automat staje się bardziej interesujący i ekscytujący, jeśli zapewnia dodatkowe rundy, które pozwalają uzyskać dodatkowe obroty lub wypłaty. W tym przypadku do aktywacji takich funkcji służy specjalny symbol Scatter.

Wypadnięcie z 2 takich znaków umożliwia uzyskanie nowych bonusów bez depozytu w kasynie. W rezultacie rozpocznie się jeden dodatkowy spin, podczas którego zostanie aktywowana jedna z funkcji bonusowych:

 • Funkcja pirata;
 • Funkcja Syrenka;
 • Funkcja wróżki.

Jeśli na polu gry pojawią się 3 symbole Scatter, rozpocznie się runda darmowych spinów. W takim przypadku możesz niezależnie wybrać jedną z wymienionych opcji.

Rozgrywka

Recenzja automatu Hook's Heroes

Prawie wszystkie automaty do gry bez rejestracji mają prostą strukturę i intuicyjny interfejs. Hook's Heroes nie jest wyjątkiem od reguły. Aby rozpocząć rozgrywkę, wystarczy wybrać nominał jednego kredytu, liczbę kredytów na zakład i uruchomić maszynę.

Aby zmienić wartość kredytu, użyj przycisków w lewo/w prawo. W przypadku 1 kredytu możesz wybrać wartość od 0,02 do 1. Aby zmienić liczbę kredytów, użyj przycisku Poziom.

Wypłaty w grze są przedstawiane w następujący sposób:

 • Każdy z pięciu członków zespołu może zapewnić wypłaty od 20 do 900 stawek;
 • Kombinezony kart przyniosą od 5 do 200 monet na Twoje konto.

Oczekiwany procent wypłat w grze to 96,9%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Hook’s Heroes
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top