Berryburst Berryburst

Berryburst - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
3/5

Opis

Nazwa gniazda: Berryburst
Producent: NetEnt
RTP: 96.56%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: Expanding Wilds Sticky Wilds

berryburst przegląd slotu Wydanie nowego automatu Berryburst bez depozytu w kasynie wywołało sprzeczne emocje wśród doświadczonych graczy. Początkowo mylono go z aktualizacją słynnego Starburst. Ale od pierwszych minut gry staje się jasne, że NetEnt próbował stworzyć nie kopię, ale nową oryginalną grę z własnymi zasadami.

Zainspirowany latem Berryburst Slot zachwyci graczy nie tylko jasnym, pięknym wyglądem i wygodną rozgrywką, ale także możliwością wypróbowania czegoś nowego w świecie automatów (mechanizm klastrowy).

Recenzja automatu Berryburst

Projekt zadziwia graczy jaskrawymi kolorami letnich atrybutów. Na ekranie Slot Berryburst zobaczysz klastry, które

polski-onlinekasyno.pl

są wypełnione owocami z przepływającym słodkim sokiem. W tle są piękne letnie kwiaty, a obrazowi towarzyszy przyjemny akompaniament muzyczny.

To ze zdjęć owoców powstają pewne symbole. Wszystkie elementy są wyraźnie narysowane i wyglądają bardzo apetycznie. Dlatego trudno będzie graczom oderwać się od zachwycającej gry demo Berryburst Slot, która cieszy oko wyostrzoną i wysokiej jakości grafiką.

Oznaczenie symbolu

Wszystkie symbole na automacie Berryburst w pełni odpowiadają wybranemu tematowi. Na polu gry gracze zobaczą 7 wspólnych symboli, które tradycyjnie reprezentują kolory kart. Oprócz nich gra wykorzystuje obrazy:

 • Różowe jagody;
 • Limonki;
 • mandaryński;
 • Maliny.

W grze brakuje symbolu rozproszenia. Ale darmowe darmowe spiny w kasynie można uzyskać po sporządzeniu zwycięskich kombinacji z symbolem Wild.

W automacie dostępne są 2 rodzaje takich symboli:

 • Expanding Wild;
 • Zwykły dziki.

Mogą upuścić w dowolnym miejscu i zastąpić wszystkie ikony.

Dodatkowe funkcje

berryburst slot wild Jeśli chcesz zagrać w Berry Burst, bądź przygotowany na to, że nie ma tutaj gry bonusowej. Ale to nie zmniejszy wygranych graczy.

Wręcz przeciwnie, możliwość zdobycia puli nagród może wzbudzić zainteresowanie użytkowników. W przeciwieństwie do progresywnego jackpota, który można znaleźć w wielu automatach, jackpot nagród nie zmienia się podczas gry.

Rozgrywka

Dla graczy dostępna jest nie tylko pełna wersja automatu, ale także aplikacja kasyna mobilnego Berry Burst. Zarówno Berryburst paytable używany jest specjalny mechanizm gry oparty na systemie klastrowym. Zastąpili zwykłe bębny i uczynili rozgrywkę bardziej oryginalną. Wszystkie symbole są częścią klastrów.

Gra jest przedstawiona w formacie automatu z 10 liniami wypłat i szeroką gamą zakładów. Za 1 zakład gracz może postawić od 10 do 220 funtów. Aby uprościć procedurę, możesz kliknąć przycisk automatycznego uruchamiania.

Łańcuchy nagród są tworzone po tym, jak symbole spadną do stosu 5 lub więcej komórek. Jeśli chodzi o płatności, symbole są opłacane w następujący sposób:

 • Plasterek pomarańczy - 3000 zakładów;
 • Winogrona - 2500 zakładów;
 • Heart - 1000 zakładów;
 • Diament - 1000 zakładów;
 • Lime - 2500 zakładów;
 • Łopata - 1000 zakładów;
 • Raspberry - 5000 zakładów.

Zwrot dla gracza to 96,56% RTP.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Berryburst
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top