Archangels: Salvation Archangels: Salvation

Archangels: Salvation - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Archangels: Salvation
Producent: NetEnt
RTP: 96.08%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 100/6
Maks. wygrała: 375
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

gniazdo archanioła Slot to jeden z najpopularniejszych produktów firmy NetEnt. Fascynująca fabuła gry Archangels Salvation opiera się na linii walki między dobrem a złem.

Na ekranie zobaczysz głównych bohaterów bitwy - anioły i demony, a także inne symbole tematyczne. Twórcy udostępnili możliwość gry w trybie demo, a także wypróbowania pełnej wersji z realnymi kursami.

Archangels: Salvation Review

slot archanioła netent Oryginalną stylistykę automatu dopełnia piękna, jasna grafika w stylu walki dobra ze złem. Tło gry podzielone jest na 2 części, z których każda symbolizuje Piekło i Raj. Po bokach znajdują się postacie Demona i Anioła, które są podstawą automatu.

Na rolkach znajdują się symbole zaprojektowane dla odpowiedniego stylu. Wszystkie znaki karabinu szturmowego Archanioły Salvation są szczegółowe, co sprawia, że ​​obraz jest realistyczny.

Oznaczenie symbolu

Gra zapewnia obecność podstawowych i specjalnych postaci. Te ostatnie znaki mają aktywować funkcje specjalne. Pierwsza kategoria obejmuje:

 • Diabeł;
 • Dziewczyna Archanioła;
 • Pasuje do kart z nominałami;
 • rogi;
 • Leo;
 • Kask;
 • Czaszka.

Druga kategoria symboli obejmuje:

 • Dziki symbol - złota głowa lwa z dużym W;
 • Symbol rozproszony - oznaczony wielką literą S.

Wszystkie ikony w automacie Archangels Salvation są przedstawione w postaci wydłużonego zestawu komórek. Kolumny są częściowo lub całkowicie wypełnione znakami.

Gra bonusowa

Archaniołowie: darmowe obroty Zbawienia Szeroka gama rund bonusowych tego automatu przyciąga szczególną uwagę graczy. Grając online w Archangels Salvation, możesz uzyskać dodatkowe wygrane, jeśli natrafisz na specjalną kombinację symboli.

Na ekranie zobaczysz górne i dolne rzędy ze znakami. Jeśli dolna strefa jest częściowo zajęta przez symbol Wild, aktywowany jest dodatkowy poziom, w którym pojawia się 8 jokerów. Jeśli dolna część jest całkowicie wypełniona, na ekranie wybuchnie 16 symboli Wild. Akcja będzie przypominać wielką kulę ognia, która uderza w różne obszary ekranu.

Twórcy automatu do gry również zadbali o to, aby użytkownicy mogli otrzymać darmowe spiny. W takim przypadku możesz otrzymać darmowe spiny w przypadku 3 do 6 symboli scatter. Po takiej kombinacji dla graczy powstają najkorzystniejsze warunki do uzyskania wygranej.

Rozgrywka

RTP należy do kategorii automatów do gry, które pozwalają wygrywać. Potwierdza to nie tylko wysoka
współczynnik wypłat, ale także prosta, zrozumiała rozgrywka. Automat umożliwia grę w trybie automatycznym i ręcznym. Aby aktywować „szczęśliwy automat”, po prostu kliknij przycisk MaxBet lub przycisk Start.

Gra ma 6 bębnów i 100 linii wygrywających.

Funkcje płatności

 • Mroczny i jasny archanioł przynosi pomnożenie wygranych przez 6, 40, 15 i 150.
 • Odpowiednie karty pomnożyć wypłaty przez 2, 5, 15 i 30 w zależności od wartości nominalnej.
 • Czaszka, hełm ze skrzydłami, rogami i złotym lwem mnożą wygraną przez 3, 8,
 • 25 i 50.

Maszyna charakteryzuje się również wysokim współczynnikiem odrzutu RTP - 96,08%.

Już teraz spróbuj swoich sił w popularnym kasynie Archangels Salvation, a nie pożałujesz!

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Archangels: Salvation
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top