Butterfly Staxx 2 Butterfly Staxx 2

Butterfly Staxx 2 - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Butterfly Staxx 2
Producent: NetEnt
RTP: 96.35%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 40/5
Maks. wygrała: 300
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

slot przeglądu butterfly stax2 Gra Butterfly Staxx 2 Slot to wyjątkowy i ekscytujący automat od dewelopera NetEnt, który może podbić każdą osobę piękną animacją i możliwością wygrania bez odwiedzania automatów w Las Vegas.

Jest to ułatwione dzięki prostemu projektowi i dużej liczbie darmowych spinów, za które nie będziesz musiał płacić. Od samego początku nowy produkt natychmiast zajmował wysokie pozycje we wszystkich rankingach, a czasem nawet przewyższał ranking najlepszych kasyn.

Butterfly Staxx 2 Recenzja

Butterfly Staxx 2 Slot jest po prostu wypełniony wiosennym motywem - cała gra toczy się na tle kolorowego trawnika, na przykład butterfly staxx2 demo z kreskówki. Na polanie delikatne kwiaty - zwiastun początku ciepłego sezonu. Głównymi bohaterami są kolorowe motyle, które są głównymi symbolami w nowej grze - dzięki nim mobilne automaty stają się jeszcze bardziej opłacalne. Będziesz zachwycony doskonałym akompaniamentem muzycznym.

Legenda symboli:

Praktycznie wszystkie symbole kojarzą się z wiosną i pięknem tego okresu. Ale nawet tutaj nie mogliby się obejść bez symboli kart - zdjęcia ze znakiem 10 mogą przynieść od 5 do 150 monet. Aby wygrać slot Butterfly Staxx 2, musisz zebrać co najmniej trzy dziwaczne kwiaty - od 50 do 250 monet. Są też świecące motyle, którym poświęcona jest cała gra, które mogą przynieść nawet 600 wygranych monet. Nie bez specjalnych symboli:

  • Scatter to purpurowy kwiat z odpowiednim napisem. Zaprojektowany, aby uruchomić darmową rundę bonusową;
  • Symbol dziki to lotos, który nie tworzy własnej kombinacji, ale może zastąpić dowolny obraz, tworząc korzystną kombinację.

Najpierw możesz zagrać w Butterfly Staxx 2 Slot za darmo, aby zapoznać się z interfejsem i zapoznać się z tabelą wypłat.

Gra bonusowa Butterfly Staxx 2

Gracz będzie miał dostępne dwie gry bonusowe:

  • Re-Spins - uruchamia się w sytuacjach, gdy symbole motyli zajmą całą powierzchnię kolumny. W takim przypadku ikony przesuną się do krawędzi w swoim rzędzie i pozostaną tam do rozpoczęcia następnej rotacji.
  • Darmowe obroty - jeśli rozproszenie pojawi się w kilku komórkach, zostanie uruchomiona określona liczba darmowych spinów. Na boisku nie pojawią się motyle, ale kokony, które zostaną wysłane na lewą stronę pola. W każdym zwycięskim łańcuchu motyle lecące w prawo mogą wykluć się z kokonu i pozostać tam przez resztę obrotów. Zadaniem gracza jest wypełnienie całego pola gry, aby uzyskać maksymalne wypłaty.

Rozgrywka

Gdy zaczniesz grać w trybie demo Butterfly Staxx 2, od razu zauważysz, że twórcy podzielili pole na 5 bębnów i 40 linii. Każda z linii nagród jest ustawiana automatycznie, więc nie można ich zmienić. Każda linia przyjmuje od 1 do 10 monet o wartości do 2 monet. W sumie możesz postawić do 400 monet. Tradycyjnie tabela wypłat Butterfly Staxx 2 zawiera symbole o niskiej wartości - karty do gry:

A K P J
5 20 20 20 20
4 10 10 10 10
3

Cenne są również symbole, którymi są trójwymiarowe obrazy motyli w różnych kolorach: niebieskim, fioletowym, różowym i złotym. Będą w stanie przynieść znacznie więcej korzyści graczowi.

Złoty motyl Różowy kwiat Fioletowe kwiaty Niebieski kwiat
5 60 40 40 40
4 30 20 20 20
3 15 10 10 10
2 2 - - -

Butterfly Staxx 2 Ma solidny procent wypłat w wysokości 96,8%. Możesz grać z telefonu lub komputera, aby spróbować własnego losu, po prostu wierz w swoje szczęście!

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Butterfly Staxx 2
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top