Fat Santa Fat Santa

Fat Santa - Automat

Opinie graczy
(5 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4.8/5

Opis

Nazwa gniazda: Fat Santa
Producent: Push Gaming
RTP: 96.45%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 50/5
Maks. wygrała: 20
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds Jackpot

gruba recenzja slotu mikołaja

W kolekcji PushGaming znajduje się wiele interesujących kolorowych automatów, ale najbardziej znanym z nich jest Fat Santa. Emulator zachwycił użytkowników pięknym świątecznym wystrojem i wieloma fajnymi bonusami.

Po uruchomieniu automatu możesz tymczasowo zostać Świętym Mikołajem, który podróżuje po całym świecie i rozdaje prezenty dzieciom. Cechą automatu Fat Santa jest obecność kilku rodzajów symboli Wild oraz dochodowa runda z darmowymi spinami.

Recenzja Fat Santa Slot

gruby slot recenzji mikołaja Motyw świąteczny jest używany w wielu automatach, dlatego wielu graczy nie widzi w nim niczego oryginalnego. Ale PushGaming udowodnił, że jest inaczej. Nowe kasyno bez depozytu mile zaskoczyło użytkowników nie tylko jasnym wyglądem, ale także wysokiej jakości grafiką. Wydarzenia w automacie rozgrywają się na tle pokrytych śniegiem drzew, a sam proces to poszukiwanie ciast.

Symbole urządzeń są reprezentowane przez kilka kategorii ikon. Każdy z nich zawiera zdjęcia przeznaczone do określonego celu. Pierwsza kategoria symboli w automacie Fat Santa obejmuje:

 • Krasnolud;
 • Jeleń;
 • Pudełko prezentowe;
 • Bałwan.

Oprócz nich możesz wygrać duże nagrody w Fat Santa, używając specjalnych ikon:

 • Dziki symbol - Święty Mikołaj;
 • Bonus Wild - tort urodzinowy.

W automacie są również tradycyjne kolory kart: kier, pik, trefl i karo.

Gra bonusowa

gruby mikołaj - gra bonusowa typu push Twórcy zadbali o to, aby użytkownicy mieli możliwość zdobycia dodatkowych nagród i wyposażyli automat w kilka dodatkowych rund jednocześnie. Wśród nich są: funkcja zakupów, darmowe spiny, funkcja Świętego Mikołaja.

Jeśli chcesz grać na prawdziwe pieniądze w Fat Santa i jednocześnie otrzymywać duże wypłaty, to powinieneś zapoznać się z każdą z nich. Uruchomienie funkcji „Święty Mikołaj” jest losowe. Podczas aktywacji obrazki Świętego Mikołaja są mocowane na swoich miejscach, a obrazek tortu zmieni się w Dziki.

Darmowe spiny są aktywowane, gdy zdjęcie ze Świętym Mikołajem pojawia się w dowolnej pozycji. W rezultacie uruchamia się tryb z bonusowymi spinami. Święty Mikołaj rośnie podczas obrotów, a świąteczne ciasto gromadzi się. Możesz także kupić darmowe spiny za 80x.

Rozgrywka

gruby mikołaj Fat Santa to zabawny automat dostosowany do różnych platform, a także dostępny w różnych wersjach. Możesz grać z telefonu, a także uruchomić pełną wersję na PC. Nie ma znaczenia, którą opcję wybierzesz, zasady gry i tak pozostaną takie same.

Po pierwsze, możesz uruchomić darmowy tryb, który umożliwia grę bez rejestracji i płatności. Pole gry w różnych wersjach przedstawia 5 tradycyjnych bębnów z 5 rzędami symboli. Jeśli chodzi o linie wygrywające, jest ich tutaj 50. Wysokość zakładu waha się od 0,25 do 25 euro.

Wypłaty:

 • Prezent - od 8 do 150 monet;
 • Święty Mikołaj - od 20 do 500 monet;
 • Bałwan - od 10 do 250 monet;
 • Krasnolud - od 20 do 500 monet;
 • Jeleń - od 15 do 400 monet;
 • Kolory kart - od 4 do 40 monet.

Procent zwrotu (RTP) w slocie wynosi 9 6,45 %.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Fat Santa
Wszystkie gry producenta Push Gaming
Back to top