Divine Lotus Divine Lotus

Divine Lotus - Automat

Opinie graczy
(2 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
2.5/5

Opis

Nazwa gniazda: Divine Lotus
Producent: Thunderkick
RTP: 96.14%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 4096/6
Maks. wygrała: 100
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Demo wrzutu Divine Lotus Chińska kultura niejednokrotnie stała się głównym wątkiem fabularnym wielu światowych automatów do gry. Teraz kolej na Thunderkick, aby dodać do swojej kolekcji automat poświęcony jednemu z najbardziej rozwiniętych krajów.

Projekt emulatora jest wykonany w stylu tybetańskich legend, dzięki czemu każdy gracz może nie tylko cieszyć się ekscytującą rozgrywką, ale także poczuć się jak podróżnik po tajemniczych stokach. Maszyna jest dostępna w różnych wersjach. Będziesz mógł grać w trybie demo, a także uaktualnić do pełnej wersji.

Recenzja gry Divine Lotus

Jako główni bohaterowie automatu, twórcy wybrali smoki, o których opowiadają starożytne azjatyckie legendy. Ich siedlisko to bajeczny i niesamowity kraj położony na wyspach unoszących się w powietrzu.

Krajobraz dopełniają piękne rzeki, które spływają z wysp w postaci wodospadów. Oto obraz, który czeka na Ciebie w automacie Divine Lotus. Przyjemny akompaniament muzyczny pozwala całkowicie zanurzyć się w nierealistycznie pięknym świecie mitycznych stworzeń.

Symbole

Oryginalny projekt automatu jest kontynuowany w kolorowych symbolach. W tabeli wypłat jest kilka grup symboli. W tej sekcji zobaczysz koszt każdej ikony w zwycięskiej kombinacji.

Standardowe karty do gry są najniżej opłacanymi w grze. W tym przypadku użyto ikon od Dziewiątki do Asa. Kategoria symboli tematycznych na automacie Divine Lotus obejmuje małe smoki w różnych kolorach:

 • niebieski;
 • zielony;
 • czerwony;
 • Żółty.

Oprócz małych smoków zobaczysz obraz dorosłego smoka, a także kilka specjalnych ikon:

 • Scatter - kwiat lotosu;
 • Symbol dziki - litera W;
 • Tajemniczy symbol to kolejny lotos.

Każdy z nich otwiera dodatkowe możliwości i zwiększa procent płatności.

Divine Lotus zagraj w demo W tym emulatorze nie ma tematycznych darmowych gier, ale jest runda z darmowymi spinami. Główne funkcje takiej rundy to:

Miernik symboli

W rundzie bonusowej na ekranie pojawia się specjalny licznik, który gromadzi lotosy. Kiedy jest całkowicie wypełniony kwiatami, 1 tania odznaka znika z rolek. Zastępuje go tajemniczy symbol. W rezultacie gracz otrzymuje 1 darmowy spin w kasynie.

Gra bonusowa

Aktywowane po pojawieniu się symboli rozproszonych. W tym procesie użytkownik otrzymuje określoną liczbę obrotów, która zależy od liczby upuszczonych symboli Scatter. Minimalna liczba symboli scatter to 2.

Rozgrywka

Automat do gry Divine Lotus Struktura pola gry w Divine Lotus jest nieco nietypowa, ale nie przeszkadza to w szybkim zrozumieniu panelu sterowania i rozpoczęciu gry. Na ekranie zobaczysz 6 bębnów i 4 rzędy ikon. W tradycyjnej formie nie ma aktywnych linii. Zamiast tego stosuje się 4096 sposobów tworzenia kombinacji nagród.

Zakład można postawić na rundę. Jego wartość waha się od 10 centów do 100 euro. Płatne łańcuchy w grze składają się z kilku identycznych ikon, które powinny znajdować się w sąsiedztwie, zaczynając od kolumny 1.

Płatności są dokonywane według następującego schematu:

 • Blue Dragon doda od 20 do 84 monet;
 • Smok przyniesie od 20 do 200 monet;
 • Green Dragon zwróci od 20 do 90 monet;
 • Czerwony smok doda od 24 do 100 monet;
 • Żółta Drakosha doda od 22 do 94 monet;
 • Karty do gry dodają do 68 monet.

Procent zwrotu z automatu RTP wynosi 96,14%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Divine Lotus
Wszystkie gry producenta Thunderkick
Back to top