Ravens Eye Ravens Eye

Ravens Eye - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Ravens Eye
Producent: Thunderkick
RTP: 96.10%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 30/5
Maks. wygrała: 375
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Recenzja boksu Ravens Eye

Mistycyzm to jeden z najpopularniejszych tematów wykorzystywanych w procesie tworzenia kasyna online z licencją. Tym razem ten motyw był odtwarzany przez Thunderkick w ich nowym slocie Ravens Eye. Emulator posiada nie tylko bogatą grafikę, ale także najnowszą funkcję generatora liczb losowych.

Korzystając z wyjątkowych możliwości, nie tylko zapewnisz sobie ekscytującą grę, ale także będziesz mógł otrzymywać duże płatności. Jeśli nie jesteś gotowy na grę na prawdziwe pieniądze w Ravens Eye, możesz skorzystać z wirtualnych kredytów.

Recenzja automatu - Ravens Eye

Nowe urządzenie z pewnością przypadnie do gustu koneserom nowoczesnych gier z wysokiej jakości grafiką. W centrum fabuły znajduje się postać mądrego kruka, który pomoże ci zarobić duże wypłaty i doda specjalne funkcje.

Sceneria w grze Ravens Eye przypomina zaczarowany las, w którym na wszystkich czeka wiele ciekawych niespodzianek. Za każdego z nich odpowiedzialny jest główny bohater, który jednocześnie aktywuje dodatkowe spiny i jest mistycznym znakiem.

Oznaczenie symbolu

Zanim zaczniesz grać za darmo, powinieneś zapoznać się z głównymi narzędziami urządzenia - symbolami. Podstawowe symbole kart, tematyczne piktogramy i specjalne ikony działają jak ikony tworzące kombinacje nagród. Każda ikona z tych grup jest stylizowana na mityczny artefakt.

Symbole kart są przedstawiane w postaci kart od dziesiątki do asa. Osobno warto wyróżnić w tabeli wypłat ikony tematyczne, które mają różne współczynniki. Przedstawione są w postaci kul o różnych kolorach:

 • pomarańczowy;
 • Srebro;
 • zielony;
 • niebieski.

Czarodziejka ma wyższy współczynnik, który również należy do grupy ikon tematycznych. Specjalne ikony, które pozwalają zarabiać prawdziwe bonusy w kasynie, to:

 • Symbol dziki - litera W;
 • Raven Mystery Scatter - Raven.

To oni aktywują dodatkowe rundy

Gra bonusowa

Prezentacja gry na automacie Ravens Eye Tryb darmowych darmowych spinów jest prezentowany jako runda bonusowa w automacie Ravens Eye. Aby uzyskać dodatkowe spiny, musisz zebrać 3 ikony kruków. Powinny pojawić się jednocześnie na rolkach w dowolnym miejscu.

Za 5, 4 i 3 symbole możesz otrzymać odpowiednio 11, 10 i 9 darmowych spinów. W trakcie tego trybu możesz przekształcić zwykłe ikony w mistyczne, jednocześnie gromadząc zdjęcia z wronami. Z kolei nagromadzenie mistycznych symboli zwiększa liczbę darmowych spinów.

Rozgrywka

Demo automatu Ravens Eyree Użytkownik będzie musiał spróbować szczęścia na standardowym boisku, które jest przedstawione w postaci 5 bębnów, na których znajduje się 30 linii wygrywających. Zakład można postawić na całym obszarze gry. Zakres zakładów od 0,10 do 100 dolarów.

Użytkownik może postawić całkowitą kwotę za 1 rundę, ale nie więcej. Cechą emulatora jest tajemniczy symbol kruka, który można przekształcić w inne ikony, tworząc zwycięskie kombinacje.

Płatności są realizowane w następujący sposób:

 • Srebrna Kula doda od 30 do 200 monet;
 • Symbole kart powrócą od 1 do 120 monet;
 • Pomarańczowa Kula doda od 50 do 400 monet;
 • Niebieska Kula zwróci od 30 do 250 monet;
 • Czarodziejka przyniesie od 100 do 250 monet;
 • Zielona kula doda od 40 do 300 monet.

RTP automatu wynosi 96,1%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Ravens Eye
Wszystkie gry producenta Thunderkick
Back to top