Jaguar Temple Jaguar Temple

Jaguar Temple - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Jaguar Temple
Producent: Thunderkick
RTP: 96.10%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: 50
Funkcje: Expanding Wilds Sticky Wilds

Jaguar Temple zagraj w darmowy automat Dzika przyroda krajów równikowych zawsze przyciąga swoją tajemniczością i pięknem. Fakt ten skłonił firmę Thunderkick do stworzenia nowego oprogramowania kasynowego ze szczególnie kolorową grafiką - Jaguar Temple. Gracze będą zaskoczeni widokiem jednego z najniebezpieczniejszych drapieżników - jaguara.

To właśnie ten bohater pomoże Ci pokonać wszelkie przeszkody na drodze do osiągnięcia głównego celu. Dla tych, którzy chcą doświadczyć nowego stworzenia, ale boją się ryzykować, dostępna jest gra demo Jaguar Temple. W tym trybie możesz grać za darmowe kredyty.

Recenzja automatu do gry - Jaguar Temple

Podstawą fabuły jest podróż do odległej, niezbadanej dżungli, w której dzika przyroda ustala zasady. Tutaj znajdziesz fascynującą eksplorację plemion aborygeńskich, które ukryły niezliczone skarby w swoich domenach. Użytkownik automatu Jaguar Temple będzie musiał przejść testy, w wyniku których będzie mógł zdobyć ukryte bogactwa.

Oznaczenie symbolu

Na tle muru umieszczono główne elementy automatu, które przedstawione są w postaci dzikich zwierząt, aborygenów oraz symboli kart. Wszystkie są udekorowane zgodnie z wybranym stylem i podzielone na kilka kategorii. Pierwsza kategoria ikon Świątyni Jaguara została przedstawiona w postaci ikon tematycznych:

 • Ptaki;
 • Baranov;
 • Ryby;
 • Złoty Jaguar;
 • Smok.

Oprócz nich tabela wypłat zawiera kategorię tradycyjnych symboli o niskim współczynniku. Należą do nich 4 kolory kart. Ponadto 3 specjalne symbole pomagają wygrać w Świątyni Jaguara:

 • Scattery - złoty medalion i jaguar;
 • Dziki symbol - Szaman.

Gra bonusowa

Recenzja automatu Jaguar Temple Symbol rozproszenia ma szczególne znaczenie przy aktywowaniu trybów bonusowych. Jego niezwykłe zdolności ujawniają się w momencie, gdy 3 z tych ikon spadają na pole. Powinny pojawić się w tym samym czasie na trzech bębnach pośrodku.

W tej chwili jaguar pojawia się w pozostałych rzędach i może przynieść prawdziwe bonusy do kasyna, rozciągając się na kilka komórek w formacie 3x3. W ten sposób możesz znacznie zwiększyć swoje wygrane.

Rozgrywka

Gniazdo świątyni Jaguara thunderkick Przed rozpoczęciem gry online w Jaguar Temple, warto zapoznać się z funkcjonalnością i strukturą pola gry. Na polu gry zobaczysz 5 klasycznych bębnów ze stałymi aktywnymi liniami wygrywającymi. Ich liczba w tym przypadku to 20.

Najpierw musisz ustawić wielkość zakładów. Aby to zrobić, możesz użyć przycisków, które dostosowują wartość żetonu do gry. Następnie możesz bezpiecznie nacisnąć duży przycisk pośrodku, który rozpocznie obrót. Aby uprościć grę, zapewniono tryb automatycznej gry.

Tabela wypłat:

 • Ptak - nie więcej niż 1500 monet;
 • Ram - od 80 do 2000 monet;
 • Ryby - od 80 do 2500 monet;
 • Złoty Jaguar - od 150 do 1500 monet;
 • Dragon - od 70 do 1750 kredytów;
 • Kombinezony kart - od 50 do 1000 monet.

RTP wynosi 96,1%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Jaguar Temple
Wszystkie gry producenta Thunderkick
Back to top